Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   dolnośląskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-dolnoslaskie-141.html)
-   -   Województwo Dolnośląskie:Powitanie i Lista Obecności :część X (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/dolnoslaskie/t-wojewodztwo-dolnoslaskiepowitanie-i-lista-obecnosci-czesc-x-9253-print.html/)

alodia1949 02-09-2011 20:45

dobry wieczór
 
Witam Tesaro i Lawendo.
Zaniosłam dzisiaj plakaty i ulotki na temat zajęć kolażowych
do bibliotek przy ul. Roosevelta, Łokietka, DBP w Rynku i przy Szewskiej. Kto nie miał dałam ksero swojego opowiadania. Wrócilam do domu i padłam a raczej wyzłopałam 2 szklanki herbaty.
Jutro mam 300-tne dress-party więc z materialami w.w. do biblioteki przy ul. Reja i Centrum Seniora pojadę w poniedziałek.
Dzisiaj jeszcze upichciłam (czy ukuchciłam? ;) paprykę faszerowaną mieszanką mięsa, warzyw (dużo) i kurek. Nawet dobre wyszło.
Od ponad tygodnia przez wiele godzin gruz hurkocze spadając
rurą budowlaną, wygladającą jak wiadro w wiadrze. Pewnie
remontują dach ale dlaczego tak blisko mojego
okna? ;)
A przez 3 tygodnie remontowano głośno mieszkanie
na mojej klatce.
Life is brutal, plugaw and full of zasadzkach a raczej hałaskas;)

Tesara 02-09-2011 21:28

Wróciłam przed chwileczką z przejażdżki AOW ( Autostradowa Obwodnica Wrocławia) i nowym mostem Rędzińskim i .....jeszcze mam go w oczach. Niesamowity widok. Most Milenijny robi wrażenie, a ten powala na kolana ;)

mimoza 04-09-2011 08:55

Dzień dobry Dolnoślązaczki - Cz

krynia 04-09-2011 09:08

Pozdrawiam na dobry początek dnia może kawka :)


Jadzia P. 04-09-2011 09:09

Witaj Czesiu :) ....witajcie Dolnoślązaczki :)
Z przyjemnością wypiję kawe w Twoim towarzystwie :)
Za oknem piekne słoneczko....wczesny obiad i w teren, bo nie wiadomo jak długo będziemy się cieszyły taką piękną pogodą :)
Życzę Wam wszystkim udanej niedzieli :)


Witaj Kryniu ....

Yeva 04-09-2011 10:56

Witajcie.I ja z przyjemnością kawy się napiję.Pogoda piękna ,chociaż zapowiadają,ze od jutra ma się zmienić :mad:
Spacerek juz zaliczyłam.Spotkałam taką rodzinkę



Kryniu poradziłaś sobie z programem ?

urszula-kol 04-09-2011 16:34

Witajcie.
Ewuniu, chyba w tej ślicznej rodzince brakuje jednego dziecka, bo na poprzednim zdjęciu /post 976/ były trzy łabędziątka, chyba że tym razem sfotografowałaś inną rodzinkę, albo jedno dziecko się oddaliło.

Kupiłam takie "ustrojstwo" do wodnego masażu stóp.Są trzy programy masujące. Do wody można dodać reumosol. Świetna rzecz, polecam.


basialwica 04-09-2011 17:12

Witam wesoło i czekoladowo. Dzisiaj Międzynadowy Dzień CZekolady

Czekoladę produkuje się z nasion drzewa kakaowego, pochodzącego z Ameryki Południowej. Główną jej zaletą jest wpływ na dobre samopoczucie. Zawdzięcza to zawartości magnezu oraz umiejętności wyzwalania w mózgu substancji poprawiających nastrój.Jest niezastąpiona dla narciarzy i zwolenników innych wyczerpujących sportów.

- Kto ma ochotę niech przysiądzie obok..
.

Yeva 04-09-2011 18:16

Urszulko to ta sama rodzinka, jakoś jeden i umknął z kadru :)

Pewnie takie "ustrojstwo" by mi sie przydało, często stopy mnie bardzo bolą.Musze pomysleć o tym.

anera 05-09-2011 11:42

Witam milutko i pozdrawiam miłe towarzystwo.
Czekoladą się poczęstuję bo lubię i zapraszam na co nieco proszę się częstować




jakempa 05-09-2011 11:47

Witam pogodnie wszystkie Dolnoslazaczki /i nie tylko/

życzę pięknego, miło spędzonego tygodnia



lawenda 05-09-2011 17:33

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE w ten cudowny letni dzień. Wprawdzie coś się przetacza groźnego po niebie i lekkie ciemności się zaczynają - pewnie dlatego żeby lepiej widać było te cudowne ogniste zygzaki, ale niebo wygląda wspaniale ozdobione jasnością piorunów.
Co za wspaniałe popołudnie i jakie cudowne powietrze.

mimoza 05-09-2011 17:55

Cytat:

Napisał lawenda
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE w ten cudowny letni dzień. Wprawdzie coś się przetacza groźnego po niebie i lekkie ciemności się zaczynają - pewnie dlatego żeby lepiej widać było te cudowne ogniste zygzaki, ale niebo wygląda wspaniale ozdobione jasnością piorunów.
Co za wspaniałe popołudnie i jakie cudowne powietrze.


Bogusiu, pod jednym niebem jesteśmy.
U mnie to samo.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich. :) :) - Cz

Yeva 05-09-2011 18:01

Witam.U mnie też robi się coraz ciemniej, powietrze jest ciężkie .Pewnie zaraz coś lunie
A wczoraj było tak pięknie



Aniu
świetne te słomiane ludki :)

Tesara 05-09-2011 18:25

U mnie lunęło :( i sypnęło gradem :mad:



Dalej grzmi, błyska się i leje.

lawenda 05-09-2011 18:34

Ale śliczne kryształki TERENIU. Niestety u mnie ich nie było pewnie na nie nie zasługuję ale za to lało przecudownie.

MIMOZO, bo przecież jedno NIEBO nad nami tylko barwy się zmieniają jak samo życie.

EWUNIU, u Ciebie już powinien ten ciężar opaść bo po nim bardzo ożywcze powietrze.

Yeva 05-09-2011 18:44

właśnie przeszła okropna burza, ciemno było jak w nocy , taki grad , jak u Teresy tez był.:mad:

lawenda 05-09-2011 18:51

No proszę, czyli dla mnie już go zabrakło. Nic to, poczekam na następną dostawę.

Tesara 05-09-2011 19:09

Bogusiu, z chęcią bym Ci te kryształy oddała ;) i dołożyła jeszcze 12 kieliszków kryształowych :) a co :) hojna jestem.
Ale juz po burzy i po kryształkach na mojej przedokiennej plaży ;)

Saturn 05-09-2011 19:29

WITAM

Tesaro...podsyłam Ci Piękną Helenę...





aby szybciej do lawendy...dotarły te kryształy z nieba....no i te kieliszeczki...do naleweczki..
a jak się rozmyślisz to co ?
Wszak kobieta zmienną jest :)

lawendo.....
Piękna Helena...pojawia się i znika :):)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:09.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.