Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-88.html)
-   -   A może do sanatorium? - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-a-moze-do-sanatorium-komentarze-1505-print.html/)

ewiko 27-10-2008 18:44

Do Mariani.
W Dusznikach byłam trzy lata temu w 'Kazimierzu" Zabiegi w porządku,pokoje ładne z łazienkami tylko wyżywienie pozostawia wiele do życzenia.Miasteczko maleńkie,ładny park i restauracja w której bawią się wszyscy (prawie) kuracjusze.
Polecam wycieczki - zwłaszcza do Pragi.

wasyl 31-10-2008 20:09

Cytat:

Napisał paniewa
Zapraszam do sanatorium w Inowrocławiu.Jest ich aż 6.

a ja zapraszam do Lądka, Polanicy, Dusznik, tam jest pięknie.

ewiko 02-11-2008 13:22

Polecam Połczyn Zdrój - malownicze miasteczko,cudowny park,dużo ścieżek spacerowych i naprawdę można naładować akumulatory do następnego wyjazdu.

jip 02-11-2008 14:04

Wróciłem z Nałęczowa i to sanatorium polecam. trochę o nim napisałem na moim blogu, ale krótko - opieka medyczna bardzo dobra, do tej pory (byłem 5 razy) najlepsza, kuracjusz traktowany jak podmiot, obsługa na medal, zakwaterowanie super, organizacja czasu wolnego niespotykana - koncerty, wycieczki, ogniska, zabawy- też pierwszy raz spotkałem, naprawdę polecam szczególnie sercowcom. Pozdrawiam jip

ansty 03-11-2008 15:06

Parę słów o Dusznikach Zdroju:spotkałam osobę która mi radziła:nie jedź do Dusznik, bo jak sama nazwa mówi, tam "DUSI"-czyli mały przepływ powietrza - dookoła góry, nie dla sercowców.Tak sie złożyło, że dostałam skierowanie z NFZ właśnie do Dusznik Zd. do "Kolejarza". Dom co prawda starszawy, ale czysty, jedzonko świetne, zabiegi super. A samo miasteczko tak czyściutkie, że aż zdziwienie brało. Tak to już jest, że gdy człowiek widzi koło siebie bałagan, to sam czystości nie utrzymuje - a jak sie widzi wygrabione chodniczki,kwitnące kwiaty i wszystko należycie utrzymane, papierek wrzuci do kosza itp. Wysłałyśmy drogą internetową władzom miasta gratulacje i podziękowania za staranne wykonywanie swojej pracy.Serdecznie polecam!!!!!

jakempa 04-11-2008 11:08

Duszniki, Polanica, Kudowa, Lądek Zdroj, to przepiekne miejsca, gdzie mozna pojechac całkiem prywatnie, kwatery przewaznie piekne, zadbane, a z zabiegów korzystac w sanatoriach, ja czesto jezdżę na weekendy do tych miejscowości i korzystam z niektórych zabiegów i leczniczych wód, nawet po dwóch dniach człowiek czuje się odmłodzony.

paniewa 06-11-2008 20:48

Ja wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego w Pogorzelicy osrodek MIRA-MAR,było supr.POLECAM

wisia 06-11-2008 22:47

Ja byłam na turnusie rehabilitacyjnym w Iwoniczu w sanatorium ,,piast" Warunki bardzo skromne w stosunku do ceny,pozostałe takie sobie, łącznie z obsługą Nie polecam.

ansty 06-11-2008 23:53

A ja czekam i czekam:confused:

Jadzia P. 07-11-2008 08:06

Czy możecie mi napisać, kiedy należy składać wnioski o przyznanie miejsca na turnusach rechabilitacyjnych ?
Ja wiem tylko, że po nowym roku, ale nie wiem czy już w styczniu, czy troche póżniej .

ansty 12-01-2009 09:32

Już się doczekałam, mam skierowanie do Zbludowic-Buska Zdroju-sanatorium Astoria.Jeżeli ktoś z seniorów tam był,bardzo proszę o relację.Jadę w nieciekawym terminie, bo od 13 marca.Pozdrawiam i dziękuję.Czekałam 16 miesięcy.

jip 12-01-2009 09:49

Cytat:

Napisał jp50
Czy możecie mi napisać, kiedy należy składać wnioski o przyznanie miejsca na turnusach rechabilitacyjnych ?
Ja wiem tylko, że po nowym roku, ale nie wiem czy już w styczniu, czy troche póżniej .

Dziewczyno 2 stycznia im szybciej tym lepiej, ja byłem na początku stycznia i stałem w długiej kolejce,Szybko załatwiaj po potem może być za późno. Szybkie złożenie wniosku na pewno pomoże a nie zaszkodzi.

adnawka 14-01-2009 14:10

Ja teraz otrzymalam skierowanie od 12.02.09 do Arki. Ciekawa jestem czy jest mozliwe otrzymanie pokoju 1-osobowego i jest w jakis sposob organizowany czas wolny. POzdrawiam Wanda

krynia 14-01-2009 14:42

Na turnus rehabilitacyjny trzeba już składać wnioski.Im wcześniej tym lepiej.A warto korzystać.

lion 20-01-2009 11:46

Witam,jestem tutaj nowy,mam prośbę pomóżcie! chcę się wybrać do sanatorium w ferie w połowie lutego-odpłatnie,chce wynająć pokój 1 osobowy,ciężko z wyborem bo już większość po rezerwowana,został mi Ciechocinek sanatorium ZNP i Świeradów Zdrój-uzdrowisko,mam 50 lat chce podleczyć kręgosłup oraz nie ukrywam zabawić się dobrze i wypocząć,czy ktoś może wie czy jeżdżą tam osoby młodsze jak 50 latki?czy są jakieś dancingi? a może polecacie inne sanatoria? co b y połączyć przyjemne z pożytecznym.dzięki za odpowiedz,Lion z Krakowa

lion 20-01-2009 11:56

proszę o opinie sanatorium ZNP w Ciechocinku,oraz Uzdrowisku w Świeradowie!

roro_78 04-02-2009 14:43

witam
ja mam skierowanie z zus-u na 22 02 do ciechocinka Do Gracji ". i nie znalazlem o nim ,zednych opini za wszelkie bede wdzieczny .

tadeusz50 04-02-2009 16:02

W Ciechocinku byłem ponad 25 lat temu daaaaawno to było.

basia73 04-02-2009 17:53

Cytat:

Napisał lion
Witam,jestem tutaj nowy,mam prośbę pomóżcie! chcę się wybrać do sanatorium w ferie w połowie lutego-odpłatnie,chce wynająć pokój 1 osobowy,ciężko z wyborem bo już większość po rezerwowana,został mi Ciechocinek sanatorium ZNP i Świeradów Zdrój-uzdrowisko,mam 50 lat chce podleczyć kręgosłup oraz nie ukrywam zabawić się dobrze i wypocząć,czy ktoś może wie czy jeżdżą tam osoby młodsze jak 50 latki?czy są jakieś dancingi? a może polecacie inne sanatoria? co b y połączyć przyjemne z pożytecznym.dzięki za odpowiedz,Lion z Krakowa

Nigdy nie byłam w sanatorium w Ciechocinku ale wiem od znajomych że można tam się dobrze zabawić a panowie są wręcz rozchwytywani

nikkka85 04-02-2009 21:59

witam! Pisze prace magisterska na temat uzdrowisk kujawsko pomorskiego: Inowrocławia, Wienca zdroju i Ciechocinka.... co podba sie Panstwu a co nie w tych uzdrowiskach..z czym kojarzy sie Panstwu geoturystyka i obiekt geoturystyczny, czy sluszeli panswo o takich miejscach jak skalki jurajskie w okolicach Piechcina i kopalnie soli w Gorze i Mogilnie....czy bedac w Uzdrowisku chcieliby Panstwo zwiedzic tego typu obiekty przyrody nieozywionej gdyby byla specjalnie przygotowana oferta???
z gory dziekuje za pomoc i odpwoeidz


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:51.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.