Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Menopauza/Andropauza (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-menopauzaandropauza-90.html)
-   -   Zaburzenia erekcji - jakie choroby? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/menopauzaandropauza/t-zaburzenia-erekcji-jakie-choroby-8191-print.html/)

matti 14-12-2010 18:48

Zaburzenia erekcji - jakie choroby?
 
Wiem, że problemy męskie w "tych"rzeczach są także objawami różnych innych chorób. Czy moge prosić o rozwinięcie tematu?

slava 14-12-2010 19:59

Cytat:

Napisał matti
Wiem, że problemy męskie w "tych"rzeczach są także objawami różnych innych chorób. Czy moge prosić o rozwinięcie tematu?


Ten temat napewno zainteresuje naszych panów

slava 14-12-2010 20:24

Widać,że Panowie zdrowi jak rzepa

Scarlett 14-12-2010 20:29

Wiesiu, przecież widać to na niektórych wątkach.
Aż podrygują na krzesełkach:D :D

slava 14-12-2010 20:31

Może masz rację , a żony w kuchni kolacyjkę robią.

Scarlett 14-12-2010 20:32

i aniołki na szydełku:D :D

slava 14-12-2010 20:34

hi...hi...hi...

Scarlett 14-12-2010 20:40

Nie możemy Wiesiu, tak ważnego wątku lekceważyć.
A kysz, a kysz baby jedne:D :D

slava 14-12-2010 21:10

Ale widzisz,ze sie nikt nie zgłasza

Ekspert Sekstozdrowie 17-12-2010 00:46

Cytat:

Napisał matti
Wiem, że problemy męskie w "tych"rzeczach są także objawami różnych innych chorób. Czy moge prosić o rozwinięcie tematu?

Zaburzenia erekcji są dolegliwością o wielu potencjalnych przyczynach. Mogą mieć podłoże somatyczne – związane z chorobami układu sercowo-naczyniowego, cukrzycą, zaburzeniami hormonalnymi, niewydolnością nerek, wątroby, chorobami neurologicznymi, urazami, przebytymi zabiegami itd. Mogą być także związane z działaniem ubocznym przyjmowanych leków, czynnikami psychologicznymi i problemami partnerskimi. Więcej informacji można uzyskać w poradnikach dostępnych na rynku księgarskim oraz w serwisach internetowych (np. Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego).

katarzynka112 14-10-2011 22:17

brak erekcji przy miażdżycy ,czy leczenie farmakologiczne jest w stanie pomóc czy konieczny jest zabieg?

Hypatia 28-10-2011 01:12

Prędzej kobieta się przyzna ,że jest brzydka jak noc listopadowa,aniżeli facet ,że mu......ups,przepraszam,że ma problem,a jeszcze w dodatku po waszych ''hihihihi''.:rolleyes:

Jarosław II 21-12-2011 18:37

Cytat:

Napisał Hypatia
Prędzej kobieta się przyzna ,że jest brzydka jak noc listopadowa,aniżeli facet ,że mu......ups,przepraszam,że ma problem,a jeszcze w dodatku po waszych ''hihihihi''.:rolleyes:

Większość facetów ma problem z erekcją na widok swoich żon. Jak fleja chodzi do południa w szlafroku z szyszkami na głowie to facet idzie do lasu i tam nie ma problemu. Jak kobieta jest atrakcyjna, zadbana, uczesana, umalowana to faceci nie muszą chodzić do sąsiadek nawet paskudnych pożyczać szklankę soli, bo one i tak nie mają w poprzek. W niektórych przypadkach to facet jest winien też, że jego kobieta nie ma na spa, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne. Czasem jedno drugiego warte, dlatego i faceci szukają przygód i kobiety chcą się potargać na kuracjach.

Scarlett 21-12-2011 18:49

Czytam, że lubisz kobiety od 5 rano wyszlifowane. Kurcze co to za małżeństwo, że mąż nie wybaczy żonie porannej toalety brrr.
Jestem oburzona, na to co piszesz, bo czy ty od 5 rano, stoisz przed żoną w koszuli z muszką?
Małżeństwo polega na wzajemnej adoracji, i jeśli kocha to także w papilotach brrr.

Jarosław II 21-12-2011 21:57

Cytat:

Napisał Scarlett
Czytam, że lubisz kobiety od 5 rano wyszlifowane. Kurcze co to za małżeństwo, że mąż nie wybaczy żonie porannej toalety brrr.
Jestem oburzona, na to co piszesz, bo czy ty od 5 rano, stoisz przed żoną w koszuli z muszką?
Małżeństwo polega na wzajemnej adoracji, i jeśli kocha to także w papilotach brrr.

A kto ci powiedział, że o 5 rano??:icon_eek: O wzajemnej adoracji mówisz? Najważniejsze to być jeden drugiemu w potrzebie, w chorobie, w nieszczęściu a nie adoracji. Adoracja to jest na pokaz, wtedy zakłada się koronę i modli do piczki jak do kapliczki, a jeszcze lepiej na widowni.:rolleyes:

only 30-12-2011 13:22

Cytat:

Napisał Hypatia
Prędzej kobieta się przyzna ,że jest brzydka jak noc listopadowa,aniżeli facet ,że mu......ups,przepraszam,że ma problem,a jeszcze w dodatku po waszych ''hihihihi''.:rolleyes:


Mężczyzna to nie jest wibrator . Nie zadziała na zawołanie .
Wiele zależy od partnerki .Bo choć on nie "wibrator" to jakieś "guziki" posiada , jeśli druga strona je odkryje to...

To działanie obowiązuje obie strony .
No i na koniec /jak dla mnie/ najważniejsze ...nie tylko ciało , ale i dusza ...
Adoracja -
podziw, zachwyt, uwielbienie, .....chciałem sobie przypomnieć :)

Nora 30-12-2011 17:29

Nic dodać, nic ująć!
Bo seks to sprawa mózgu, nie genitaliów.

profesorek 28-12-2015 10:28

Ja również zauwazyłem u sibie ten problem jakiś czas temu .Wiem,że każdego prędzej czy później dotykają takie problemy ale nie przyjmowałem tego nawet do wiadomości. A jednak stało się. Zastanawiam sie czy można to leczyć? Nie chce za bardzo iść do lekarza ale jeśli trzeba będzie to chyba nie będę miał wyboru. Czy sa może jakieś bezpieczne ziołowe środki, które mogą poprawiać erekcję? Czy możecie coś polecić?

miloszczek 29-12-2015 09:48

Czasami trzeba się wybrać do lekarza chociaż sam jestem taki sam. Wole sam sobie wypróbować domowe środki zanim zdecyduję się na jakies leki ( w koncu wszystko ma swoje działania niepożądane...).
Wiele środków obecnie się reklamuje ale z doświadczenia wiem,ze nie zawsze to co jest najbardziej rozpromowane jest najskuteczniejsze. Mi pomógł na przykład środek Potency Therapy. Jest to ziolowy skład ale działanie lepsze z każdą wziętą tabletką.

profesorek 30-12-2015 10:33

Szczerze powiedziawszy to zaczynam zastanawiać się nad viagrą bo ponoć jest to najskuteczniejszy środek .Z drugiej strony zaczynam obawiać się,że może mieć swoje skutki uboczne. Gdzie mogę dostać ten środek, o którym piszesz? W aptece?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:55.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.