Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   Sprzedam (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-sprzedam-7989-print.html/)

Ania o. 28-10-2010 02:12

Sprzedam
 
Sprzedam całusa na dobranoc w bardzo dobrym stanie. Zapewniam długie i przyjemne uczucie, które może trwać nawet całą noc.

basialwica 28-10-2010 18:35

Całus
 
Czy mogę prosić o dwa ?


Ania o. 29-10-2010 02:59

Kochanie dla Ciebie buziak gorący, serdeczny, szczególny, drugi, trzeci i wielokrotny - to z ogromną przyjemnością i cieszę się, że to ja nie muszę płacić choć powinnam.Basieńko nawet jak Ci czasem buziaczka nie wysyłam to i tak często o Tobie cieplutko myślę, na obrazek spoglądam i masz swoje stałe miejsce w moim serduszku.

Paula 29-10-2010 09:07

Piękny temat Aniu a dobre fluidy płyną strumieniem w jedną i w drugą stronę od miasta A do miasta B.
Nie śmiem ale chcę całuska a ja również przesyłam tobie.


Ania o. 29-10-2010 20:55



Droga Paulo jesteś tak cudną osóbką, że przesłanie Ci buziaczka to dla mnie prawdziwa przyjemność. Cieszę się ogromnie, że jesteś zainteresowana tak bliską buziaczkową relacją. Bardzo to miłe odczuć wzajemność buziaczkową z Tobą. Te fluidy między nami są chyba też bardzo prawidłowe, akceptujące i zachęcające do buziaczkowania od czasu do czasu w ramach szczerej sympatii. Pięknych snów Ci życzę.

Doc 29-10-2010 21:30

Cytat:

Napisał Ania o.


Droga Paulo jesteś tak cudną osóbką, że przesłanie Ci buziaczka to dla mnie prawdziwa przyjemność. Cieszę się ogromnie, że jesteś zainteresowana tak bliską buziaczkową relacją. Bardzo to miłe odczuć wzajemność buziaczkową z Tobą. Te fluidy między nami są chyba też bardzo prawidłowe, akceptujące i zachęcające do buziaczkowania od czasu do czasu w ramach szczerej sympatii. Pięknych snów Ci życzę.


Ania o. 30-10-2010 00:27

Doc a odpierwiastkuj Ty się ze swoim sprzętem. Feministki nie feministki zastrzeżenia w tym zakresie w ogłoszeniu nie było. Ważne, że nie lesbijki! Ale co Ty tutaj robisz? Tak z butami ... Chyba Ci się drzwi pomyliły! A mówiłam:Nie pij tyle!!!

Doc 30-10-2010 06:24

Cytat:

Napisał Ania o.
Feministki nie feministki zastrzeżenia w tym zakresie w ogłoszeniu nie było. Ważne, że nie lesbijki!


Paula 30-10-2010 08:23

te oczy nie mogą kłamać moje również
 
Cytat:

Napisał Doc


Dlatego tobie Doc z czystej sympatii przesyłam buziaczka.
Co zemnie za feministka kiedy twierdzę, że bez was życie było by nudne.









Ania o. 30-10-2010 08:52

Odpowiedź dla Doca:
"CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ?"

Chyba nie .... ale któż to wie.
Ładne oczy masz ale nie twarz ...
Odkąd spadłeś z drabiny twarz Ci się jakby rozmazała.
Pojutrze będzie 2 dni jak nie piję i Tobie też radzę, bo konkurencję mi robisz. Zamiast do mnie to do Ciebie się tu dziewczyny zlecą.
A jak admina przyleci to oboje w kosmos wylecimy.
Póki co spróbuj zamknąć za sobą te drzwi obrotowe, bo mi ogłoszenie na psy zejdzie.

Ps. No i wykrakałam; Paula już tu do Ciebie zlądowała. Nie migdalić mi się tutaj. A sio! Jeszcze mi tu weszła w słowo i teraz moja odpowiedź na Twój post wyszła ni to ni owo, bo nie cytowałam Cię w całej krasie.

Doc 30-10-2010 09:05

Nic się nie pomyliło!
 
Cytat:

Napisał Ania o.
Ale co Ty tutaj robisz? Tak z butami ... Chyba Ci się drzwi pomyliły!

Aniu ...Na innym wątku dziś w nocy Admin wyciął mi 3 posty.Gdzieś to muszę nadrobić. :confused:

Doc 30-10-2010 09:42

Cytat:

Napisał Paula

Co zemnie za feministka kiedy twierdzę, że bez was życie było by nudne.


Mekintosz 30-10-2010 10:24

Cytat:

Napisał Doc

A ja kocham feministki i oczekuję wirtualnego całusa . :)

Ania o. 30-10-2010 10:25

Cytat:

Napisał Doc



Ps. Lojalnie uprzedzałam, że moje ogłoszenie to nie łóżko ani bezpieczny azyl więc uśmiechnij się przed wyjściem.

Scarlett 30-10-2010 10:28

Odbieram Twoje posty z mieszanymi uczuciami:rolleyes:Jeśli masz taki styl, to mi nic do tego, a wyraziłam tylko nieśmiało swoje zdanie.

Doc 30-10-2010 10:45

Ot i wyszło szydło z worka
 
Cytat:

Napisał Ania o.
Nie uważasz, że sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę?
Rozumiem Cię nawet, bo mężczyzna jak papier toaletowy przykleja się do każdej dupy więc zrozum wreszcie, że wizyty zawsze sprawiają przyjemność jeśli nie przyjściem to wyjściem.

Ps. Lojalnie uprzedzałam, że moje ogłoszenie to nie łóżko ani bezpieczny azyl więc uśmiechnij się przed wyjściem, bo jutro możesz nie mieć zębów.

Klasyczny przykład: Do czego zazdrość może doprowadzić inteligentną kobietę :rolleyes:

toy_ 30-10-2010 10:53

Cytat:

Napisał Ania o.
Nie migdalić mi się tutaj. A sio!

to gdzie jest odpowiedni wątek? bo w koncu ada wpisze mnie na czarną listę:D

toy_ 30-10-2010 10:54

Cytat:

Napisał hania48
Szczyt chamstwa tak pisać na forum.

ech...poczytałabys odpowiedzi wacława do mnie
to everest dopiero

Ania o. 30-10-2010 10:57

Cytat:

Napisał saguela
Aniu, kontrowersyjna z Ciebie babka.
Odbieram Twoje posty z mieszanymi uczuciami:rolleyes:Jeśli masz taki styl, to mi nic do tego, a wyraziłam tylko nieśmiało swoje zdanie.


Saguelu
wyobraź sobie, że ja nie mam nic naprzeciw aby zdarzało Ci się mieć własne zdanie a nawet bronić go do upadłego nawet jeśli nie wnosi nic mądrego. Możesz nawet wyrażać je śmiało - ot taka tolerancyjna jestem i otwarta na wszelkie inności. A stylu nie mam żadnego, bo nie dam się zaszufladkować w jakieś wyświechtane oceny typu "kontrowersyjna". Mam drugie życie więc żyję chwilą, reaguję jak mi się podoba i kiedy mi się chce i jak uznaję za stosowne oraz adekwatnie do sytuacji. Nie zamierzam się przed nikim z tego tłumaczyć, bo niby dlaczego miałabym. Mam dystans do wszystkiego i nikomu nic do tego. Mam też swoje zasady m.in. nie używam słów wulgarnych, bo się nimi brzydzę i nikogo imiennie nie obrażam. Tak więc Saguelko - podsumowując mój wizerunek wyrażony przez Ciebie - jeśli masz mieszane uczucia to może pomyśl czy nie lepiej byłoby nie podczytywać mnie zza węgła w ogóle. Szczególnie gdy trzeba mnie szukać, bo bardzo sporadycznie bywam na wątkach, tym bardziej, że potem admina za sprzątanie się wreszcie zabiera i jeszcze może rachunek za robotę wystawić.

hania.m 30-10-2010 10:58

Cytat:

Napisał Paula
Dlatego tobie Doc z czystej sympatii przesyłam buziaczka.
Co zemnie za feministka kiedy twierdzę, że bez was życie było by nudne.









No proszę jak pięknie i sympatycznie!
Aż nie do wiary- milusio....
''z czystej sympatii'' piszę...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.