Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Profilaktyka i zdrowy styl życia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia-178.html)
-   -   sanatorium (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia/t-sanatorium-3031-print.html/)

stokrotka 25-08-2008 23:45

sanatorium
 
Pierwszy raz w życiu jadę do sanatorium i to z mężem. Może ktoś udzieli mi kilku dobrych rad np. jakie zabrać ubrania ?, itd. Co sądzicie o sanatorium w Nałęczowie?

babciela 25-08-2008 23:59

Nalęczów jest bardzo dorbym miejscem dla sercowcom i osob ze schorzeniami naczyniowymi.Bardzo dobry mikroklimat.Co wziąc to ja nie bardzo wiem,ale mysle ze jest to czas dany na wypoczynek,kompletny luz psychiczny-a wiec zabierz rzeczy ,ktore najardziej lubisz,ja zawsze biore troche eleganckich,gdyz mam mało czasu dla siebie a w sanatorium moge sobie pozwolic na obrobine szaleństwa

qrystyna216 26-08-2008 12:07

Jest już kilka wątków założonych na temat sanatorium, po co zaraz zakładać nowy.
Trzeba najpierw tam poszukać potrzebnych informacji.
Adminko - rozdrabniamy się.

ansty 31-12-2008 18:21

Czy ktoś z szan.Seniorów był może w sanat.ASORIA w Zbludowicach-Busku Zdroju? Mam skierowanie tam właśnie.Termin nie bardzo ciekawy,bo od marca do pocz.kwietnia,ale nie mamy na to wpływu.Bardzo proszę o wiadomość!~!!

Boga 31-12-2008 18:56

Zabierz coś sportowego(np dress albo spodnie i bluzę bo to wygodnie chodzić na zabiegi.Może strój gimnastyczny i kąpielowy ; mi był potrzebny.Jakieś ciuszki,bluzeczki na tańce ,bo to wieczorne przyjemności i konieczna gimnastyka. A na dzień ; to to co lubisz nosić na spacery i posiłki.No i coś do spania chyba ze sypiasz jak Pan Bóg Cię stworzył. Życzę radości i zazdroszczę wyjazdu. Ja wróciłam ( niestety juz rok temu) zrelaksowana i zdrowsza i tego Wam życzę. Niestety nie był to Nałęczów, ale tam też jest gdzie spacerować np do Adasia Żeromskiego. Miłego pa

Jolusia 26-02-2011 21:18

Polecam BUSKO ZDRÓJ sanatorium SŁOWACKI......byłam tam kilka razy i zawsze wracam zadowolona...

wawik 26-02-2011 21:49

Cytat:

Napisał Jolusia
Polecam BUSKO ZDRÓJ sanatorium SŁOWACKI......byłam tam kilka razy i zawsze wracam zadowolona...

Za pieniążki możemy nawet chcieć Słowacki, ale z posłania przez NFZ to takiego wyboru nie mamy. :)

IRENA09873 03-03-2011 16:20

sanatorium
 
WITAM. JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ. CZY KTOS BYL W SANATORIUM W KUDOWIE ZDROJ. W POLONII ,PAWILON 1. CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC ,JAK TAM JEST . BEDE BARDZO WDZIECZNA. IRENA.:) :confused: JADE W MAJU.:cool:

ansty 04-03-2011 18:33

Irenko! Tylko pozazdrościć!!!! MAJ i KUDOWA!!!! marzenie ściętej głowy!!Powodzenia!!

IRENA09873 04-03-2011 22:06

Aniu ,dzieki Ze Sie Odezwalas.ale Chcialabym Sie Cos Wiecej O Tym Sanatorium Polonia. Ciesze Sie Ze Maj I Kudowa ,slyszalam Ze Okolica Piekna .wreszcie Sie Doczekalam .przes 20 Miesiecy Codziennie Sledzilam Swoj Numerek W Przegladarce,i Juz Nie Moge Sie Doczekac 13 Maja Wyjezdzam Z Mezem.:) ;) :d :d :d

ewiko 16-03-2011 20:55

Cytat:

Napisał IRENA09873
WITAM. JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ. CZY KTOS BYL W SANATORIUM W KUDOWIE ZDROJ. W POLONII ,PAWILON 1. CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC ,JAK TAM JEST . BEDE BARDZO WDZIECZNA. IRENA.:) :confused: JADE W MAJU.:cool:

Irenko, na forum mamy już dwa wątki dotyczące sanatoriów. Bardzo obszerne. Poczytaj może znajdziesz tam informacje dla siebie. Jeśli nie to zadaj pytanie na jednym z nich i jeśli tylko któryś z SENIORKÓW był w POLONII to z pewnością Ci odpowie.
Witaj w naszym gronie.....pozdrawiam.

inka-ni 08-06-2011 20:13

Witam chcialbym zapytac czy taki czasowy pobyt w Domu Seniora 2 tygodnie z mozliwoscią zabiegów rechabilitacyjnych i fizykoterapi wynosi 1700zl.To koszt chyba niewygórowany.Wlasie mam zamiar skorzystac juz w lipcu.Poradzcie.Podaję adres to jest woj.malopolskie niedaleko Krakowa, gdyby ktos też byl zainteresowany
http://www.centrumseniora.pl/

ansty 09-06-2011 11:50

Do inki-ni - dziewczyno! niewygórowany??? Horendalny!!!!1.700 zł to kupa forsy!! znam sanatoria o dobrym standarcie i dużo dużo tańsze!!!! Nie daj się nabrać!!Pozdrawiam!!

barteczek 09-06-2011 12:20

Nineczko, Mnie Też Się Wydaje że To Za Drogo. Obejrzyj Inne Propozycje, Może Ktoś Z Nas ma Rozeznanie I Podpowie Ci. Nie śpiesz Się, Kochana.
Pozdrawiam Cię Cieplutko.

jip 09-06-2011 16:34

Cytat:

Napisał inka-ni
Witam chcialbym zapytac czy taki czasowy pobyt w Domu Seniora 2 tygodnie z mozliwoscią zabiegów rechabilitacyjnych i fizykoterapi wynosi 1700zl.To koszt chyba niewygórowany.Wlasie mam zamiar skorzystac juz w lipcu.Poradzcie.Podaję adres to jest woj.malopolskie niedaleko Krakowa, gdyby ktos też byl zainteresowany
http://www.centrumseniora.pl/

Ja uważam, że nie jest to wygórowany koszt, o ile są zabiegi, noclegi, wyżywienie, wątpię, żeby gdzieś można było za mniej dostać, chyba, że w jakieś naprawdę miejscowości mało znanej, a jeszcze w lipcu, ...

inka-ni 09-06-2011 16:50

Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.

MARYLCIA 54 09-06-2011 18:32

Witam.
 
Cytat:

Napisał inka-ni
Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.


Wybaczcie ale ja uważam, że mylicie pojęcia. Dom Seniora - a Sanatorium wg. mnie, to dwie różne placówki.
Do Dusznik Zdrój się nie WYBIERAJ !!!
Wiem coś na ten temat :) i odradzam. Zwłaszcza obiekt sanatoryjny CHOPIN omijaj dużym łukiem.
Pozdrawiam.

Zdzisia 09-06-2011 21:23

Cytat:

Napisał inka-ni
Tak poczytalam o sanatoriach kazdy zabieg jest osobno liczony i w Dusznikach Zdroju 7-o dnowy pobyt koszt 1280zl.I na zabiegi trzeba chodzic pewnie w rózne miejsca tam jest dostosowany do osób z niepelnosprawnsciami w jednym budynku z udogdnienami w wyposażenia.Też uważam ,że odleglosc dla mnie ma znaczenie.Oczywiscie wszystko jest wliczone w tę cenę.Nie jadę na wczasy rozrywkowe,ale dla rechabilitacji.W lipcu juz mam pokój 1 osobowy zaklepany.

:) Dobrze wybrałaś! Nie jest to cena wygórowana.Tylko pewnie dokupisz sobie zabiegi.A to podwyższy cenę pobytu i leczenie.Obejrzałm stronkę.Wygląda to zachęcająco.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

inka-ni 09-06-2011 21:51

Dziękuję za porady Zdzisiu juz wszystko uzgodnilam i w tej oplacie są zabiegi - masarze i fizykoterapia to sobie wybralam i uzgodnilam.

ansty 10-06-2011 07:38

Znam sanatorium w Krynicy Zdroju, gdzie jest wszystko wliczone w cenę tj. zabiegi, opieka lekarska,wyżywienie, karnet na wodę zdrojową - byłam już tam 3 razy i serdecznie polecam!!! Nazywa się ZGODA - radzę zajrzeć na ich stronkę.Każdy pokój ma balkon, budynek 4 piętrowy z windą, zabiegi na miejscu!! cena nieporównywalnie niższa!!!Pozdrawiam!!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.