Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   podlaskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-podlaskie-159.html)
-   -   Województwo podlaskie: powitanie i "lista obecności" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/podlaskie/t-wojewodztwo-podlaskie-powitanie-i-lista-obecnosci-1629-print.html/)

halkow 03-01-2017 16:38

Witam Podlasian i gości. Pozdrawiam Wszystkich i życzę zdrówka w Nowym Roku. Dancia seniorzy są w Białymstoku, już wcześniej pisałam ale nikt się nie odzywał więc zrezygnowałam.

Dancia54 04-01-2017 19:04

Cytat:

Napisał halkow
Witam Podlasian i gości. Pozdrawiam Wszystkich i życzę zdrówka w Nowym Roku. Dancia seniorzy są w Białymstoku, już wcześniej pisałam ale nikt się nie odzywał więc zrezygnowałam.

Halkow witaj miło :) .
Z ilości Twoich wpisów wnioskuję , że rzadko piszesz ale
miło jest mi Cię widzieć..... Tobie również życzę wszystkiego
najlepszego w Nowym Roku , samych radości i zdrówka .

Pozdrawiam również wszystkich Podlasian i gości :) .


kobra5 04-01-2017 20:57

Dancia wchodzę dzis na Wasz wątek i pozdrawiam .U nas (jak mówią "warsiawiaki " w Bieszczadach zima na całego !! ale lubię zimę i czekam aż dosypie śniegu "po cynadry".....
Szukam już miejsca na letnią kanikułę i chyba wybiorę Podlasie tylko proszę o podpowiedź ...żeby był las ,woda i cisza .Całuski dla wszystkich :*

Dancia54 04-01-2017 21:49

Cytat:

Napisał kobra5
Dancia wchodzę dzis na Wasz wątek i pozdrawiam .U nas (jak mówią "warsiawiaki " w Bieszczadach zima na całego !! ale lubię zimę i czekam aż dosypie śniegu "po cynadry".....
Szukam już miejsca na letnią kanikułę i chyba wybiorę Podlasie tylko proszę o podpowiedź ...żeby był las ,woda i cisza .Całuski dla wszystkich :*

Kobra witaj słoneczko :) . Miło mi Cię widzieć ... myślałam ,
że weszłaś ot tak sobie.... U nas też pada ale na pewno nie
ma tyle śniegu co u Was . Odnośnie letniego wypoczynku
to bardziej polecałabym Mazury choć u i nas znajdziesz las
, zwłaszcza las , spokój .... gorzej z wodą bo rzeki ..... choć
jezioro np. w Augustowie znajdzie się . Ale tak naprawdę
musiałabyś mi powiedzieć czego oczekujesz...
A tych Twoich Bieszczad normalnie zazdroszczę..... jak ja
chciałabym tam być...... nawet nie masz głowy :D . Ale
mam nadzieję , że będziemy w kontakcie i że zdołam Ci
w jakiś sposób spełnić Twoje marzenia . Buziole ......

kobra5 05-01-2017 00:38

Hejka może byc i rzeka, najlepiej fajna agrokwatera w otoczeniu lasów. A co do Bieszczad mam super namiary na kwaterę w samym centrum Polańczyka niedrogo ale także schronisko przy granicy ze Słowacją głusza tylko auto niezbędne ale baza wypadowa na szlaki super. Pozdr.

Dancia54 06-01-2017 21:29

Cytat:

Napisał kobra5
Hejka może byc i rzeka, najlepiej fajna agrokwatera w otoczeniu lasów. A co do Bieszczad mam super namiary na kwaterę w samym centrum Polańczyka niedrogo ale także schronisko przy granicy ze Słowacją głusza tylko auto niezbędne ale baza wypadowa na szlaki super. Pozdr.


Witaj wieczorkiem . Agro wśród lasów znajdzie się na pewno
tylko jaka pora roku interesowałaby Cię ? Bo to też jest
ważne . Odnośnie Bieszczad - miej na uwadze tylko nie
obecnie bo sama wiesz jaka aura w kraju :mad: . Może
wiosną albo latem najszybciej bo czas urlopowy a auto
znajdzie się choć droga byłaby dość długa . Pozdrówka
cieplutkie :) .

kobra5 06-01-2017 22:35

Danusiu ja tylko lipiec albo sierpień bo małż ma wtedy urlop albo wrzesień ale wtedy sama ..(wystarczą namiary na kilka kwater ) się porozglądam.Pozdrawiam:)

Dancia54 06-01-2017 22:54

A ja urlop mam najczęściej w pierwszej połowie sierpnia .
A tak w ogóle to jakby co pisz do mnie na PW , podamy do
siebie namiary , wtedy będzie łatwiej . Nie chciałabym abyście byli rozczarowani... kontakt to podstawa . A ja do
końca lutego pewnie będę wiedzieć coś na temat urlopu .
Dobrej nocki ...:)

Dancia54 07-01-2017 21:33

Witam wieczorową porą choć brunetem nie jestem :) .
Ale przypomniałam sobie , że nie podpisałam listy
obecności w Podlasiu . To chyba przez ten ziąb płynący ze
wschodu , brrrr.....
Ale pozdrawiam wszystkich serdecznie i powtarzam jak
mantrę - damy radę :D ......

Doc ..... nie zamarzłeś ? Bo nie widzę Ciebie i żuberków .
A swoją drogą to żal mi jest tej biednej zwierzyny :| .
Osobiście rok temu ,,adoptowałam '' rysia i pomagam
w utrzymaniu go....

elfka 07-01-2017 23:53

Witam:) sąsiadów i cieplutko pozdrawiam.

Wielki szacun dla Ciebie Danusiu :* że rozkręciłaś ten wątek,trzymaj się cieplutko Twoja imienniczka{}

Dancia54 08-01-2017 23:55

Cytat:

Napisał elfka
Witam:) sąsiadów i cieplutko pozdrawiam.

Wielki szacun dla Ciebie Danusiu :* że rozkręciłaś ten wątek,trzymaj się cieplutko Twoja imienniczka{}


Hej , hej Danuś .... moja imienniczko :) :* . Nie chwal dnia przed zachodem słońca kochana..... Miło mi , że wpadłaś sąsiadko zza miedzy , cieszę się :) .
Czasem towarzystwa dotrzymuje mi Doc choć ostatnio znikłl mi z oczu :| , Kobra jest niezawodna i kocham ją :P :) , była Halkow ale może odnajdzie się , hutkow (Edziuś) wpadł raz ale nie pojawia się i koniec ..... jakie rozkręcenie Elfik ? Ale i Ty trzymaj się kochana i nie daj się mrozom .......<3

Dancia54 09-01-2017 23:42

Ot i masz ...... Podlasie i goście zamilkli :) .... Prawdę mówiąc to dziś udało się mi zalogować za drugim razem do KSC , prywatny e-mail nul , inny portal nul i tyle . Nie wiem o co tu chodzi ..... mój stary laptop czy zupełnie coś innego . Nawet na GG nie próbowałam wchodzić :| . Ale może to wszystko z czasem unormuje się , mam taką nadzieję :) . W tym tygodniu mam troszkę czasu ale w następnym wracam do pracy i z klikaniem będzie różnie . Poza tym real wzywa kategorycznie więc będę ,,łapać chwile'' :D . Tymczasem życzę pięknych snów bo późno ...... pozdrawiam :) .

kobra5 10-01-2017 18:11

Witam "rozkręcaczke wątku" ...:D :D i wszystkich co tu zaglądają Dancia podałam kontakt na priw,sprawdziłam mam nawet stronki internetowe do obejrzenia.
Dziś trochę "słownego boksu" z geodetą a poza tym "wszyscy zdrowi" i jeszcze jedno moje stałe powiedzonko..."a psychiatrzy przyjmują bez skierowania"...:D :D :D :D :D
Miłego zdrowego wieczorku !

Dancia54 10-01-2017 22:55

Cześć Kobro :) . Z tą rozkręcaczką wątku to Elfuś mocno przesadziła :D . A Ci dziękuję za namiary , zapisałam już i na pewno odezwę się . A te stronki możesz podać nawet tutaj bo to chyba żadna tajemnica ? Zresztą , mamy czas , obgadamy to prywatnie . Odnośnie psychiatrów , to chyba obecnie jedyni specjaliści , którzy przyjmują bez skierowania :P :) . Spokojnej nocki kobietko , małża nie kop.... :D :D :D .

halkow 12-01-2017 10:43

Witam wszystkie małolaty na tym wątku. Miałam przerwę w pisaniu ponieważ byłam u wnuczek w Warszawie. Najmniejsza ma 1,5 miesiąca więc babcia zaoferowała swą pomoc. Już jestem w domku i odpoczywam .Pozdrawiam miłe Podlasianki i gości tu zaglądających.

elfka 12-01-2017 15:01

Witam:) towarzystwo Podlasian i mnie jako gościa:D :D :D
dziewczyny czytam że coś organizujecie na początku sierpnia,to może ja też wezmę kilka dni urlopu i do Was dołączę.Kobra napisz jakie kwatery znalazłaś:)
Miło przeczytać że jesteśmy małolatki:D :D

Dancia54 12-01-2017 20:31

Cytat:

Napisał halkow
Witam wszystkie małolaty na tym wątku. Miałam przerwę w pisaniu ponieważ byłam u wnuczek w Warszawie. Najmniejsza ma 1,5 miesiąca więc babcia zaoferowała swą pomoc. Już jestem w domku i odpoczywam .Pozdrawiam miłe Podlasianki i gości tu zaglądających.

Małolaty ? :D :D
Witaj halkow miła , fajnie , że się pojawiłaś .. Masz tylko wnusie ? Ta najmłodsza to faktycznie jeszcze maleństwo i gratulacje babciu :) . Jak nasza stolica ?
Mam przyszywaną wnusię , w marcu skończy 4 latka , chodzi do przedszkola mała rozrabiara . Wnusio w drodze jeszcze ale to moja krew i kość z kości :D . Ale muszę poczekać do czerwca jeszcze . Pozdrawiam cieplutko i do następnego miła koleżanko ....

Dancia54 12-01-2017 20:41

Cytat:

Napisał elfka
Witam:) towarzystwo Podlasian i mnie jako gościa:D :D :D
dziewczyny czytam że coś organizujecie na początku sierpnia,to może ja też wezmę kilka dni urlopu i do Was dołączę.Kobra napisz jakie kwatery znalazłaś:)
Miło przeczytać że jesteśmy małolatki:D :D

Hej gościu :D :D :D .
Danuś rozmawiałyśmy z Kobrą na ten temat , dziś nawet przez tel :) ale to była rozmowa wstępna , dodam - bardzo miła i Kobra ma podrzucić coś w wolnej chwili . Też najprawdopodobniej będę miała urlop z początku sierpnia ale potwierdzę to najszybciej z końcem lutego , wtedy może uda się nam zgrać . Gdybyś i Ty dała radę to byłoby super . Nie wiem tylko jak halkow i może ktoś jeszcze ? Zobaczymy.... :) :) Pozdrowionka z Podlasia...

elfka 12-01-2017 23:27

Będę do Was często zaglądała,późno już, miłego śpiocha wszystkim życzę:) :)


Dancia54 12-01-2017 23:50

I wzajemnie Elfuś , dobrej nocki :)



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:11.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.