Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-watki-archiwalne-185.html)
-   -   Spoleczenstwo polskie. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka-watki-archiwalne/t-spoleczenstwo-polskie.-3367-print.html/)

senior A.P. 22-10-2008 11:56

Spoleczenstwo polskie.
 
Jestesmy polskim narodem od wiekow ,nasze chrzescijanstwo jest dlugowieczne i oparte na cywilizacji lacinskiej ale od pewnego czasu Polakom zaczyna sie zaszczepiac brutalna cywilizacje Zachodu z wszelkimi jej nalecialosciami zepsucia moralnego .
Malo tego dokonywana jest celowa emigracja Polakow a sprowadzanie innych narodowosci w to miejsce .
Czy tak byc powinno i jakim celom to sluzy ?

Lila 22-10-2008 12:38

Cytat:

Napisał senior A.P.
Jestesmy polskim narodem od wiekow ,nasze chrzescijanstwo jest dlugowieczne i oparte na cywilizacji lacinskiej ale od pewnego czasu Polakom zaczyna sie zaszczepiac brutalna cywilizacje Zachodu z wszelkimi jej nalecialosciami zepsucia moralnego .
Malo tego dokonywana jest celowa emigracja Polakow a sprowadzanie innych narodowosci w to miejsce .
Czy tak byc powinno i jakim celom to sluzy ?


Nie powinno.Jakim celom - nie wiem.Czekam na podpowiedź,dramatyczną pewnikiem.

admin 22-10-2008 13:19

sugeruję zaprzestania publikacji o charakterze jak skasowana powyżej
treści o takim charakterze są sprzeczne z regulaminem i polskim prawem

Lila 22-10-2008 13:22

Pewno Senior znowu zazgrzytał ,jak nożem po szkle ?:)

Lila 22-10-2008 13:27

Cytat:

Napisał senior A.P.
Tak sie zastanawiam jakie to sa tresci sprzeczne z czym i z kim ?
Administrator pisze,ze z regulaminem - prosze wiec o punkt regulaminu,bo nijak zrozumiec nie moge,znaja polska Konstytucje RP aktualnie obowiazujaca a szczegolnie jej art.54
Senior Lilu nie zgrzyta,senior broni polskich praw opierajac sie na Konstytucji RP ,ktora wszystkich obowiazuje,takze przy tworzeniu regulaminow wewnetrznych.


A cożeś takiego napisał ? Bom ciekawa .....:D

senior A.P. 22-10-2008 13:31

Sam sie zastanawiam nad tym, co ja takiego napisalem co naruszylo regulamin ?

Lila 22-10-2008 13:32

Cytat:

Napisał senior A.P.
Sam sie zastanawiam nad tym, co ja takiego napisalem co naruszylo regulamin ?


Ba,sklerozka -bieriozka .:D

senior A.P. 22-10-2008 13:38

Moze nie tyle skleroza co polskie myslenie,spoznione ale zawsze przydatne.

Kazimierz 22-10-2008 13:51

Cytat:

Napisał senior A.P.
Jestesmy polskim narodem od wiekow ,nasze chrzescijanstwo jest dlugowieczne i oparte na cywilizacji lacinskiej ale od pewnego czasu Polakom zaczyna sie zaszczepiac brutalna cywilizacje Zachodu z wszelkimi jej nalecialosciami zepsucia moralnego .
Malo tego dokonywana jest celowa emigracja Polakow a sprowadzanie innych narodowosci w to miejsce .
Czy tak byc powinno i jakim celom to sluzy ?


Wydaje mi sie Senior, że zalozyles dobry watek dla siebie.
Musze tylko zrobic pewne uscislenia.
Jestesmy narodem katolickim, a nie tylko chrzscijanskim.Cywilizacje zachodnia, to nam sie zaszczepilo wieki wczesniej i jej kontynuacja nadal trwa. Nikt Polakow nie naklania do emigracjii (czego jestes najlepszym przykladem), i nikt nie sprowadza masowo innych narodowosci na sile.
Wypelniają tylko prożnie.
Cywilzacja zachodnia,jak i wschodnia (chińska),bedzie nas zalewać, ale my Polacy wiemy, "Dobre, bo polskie".
Tak jest teraz, ale być nie musi wiecznie.
A zło, niech sie dobrem odciska.
Mam nadzieje,ze M123 da ci tutaj spokoj, ale ty nie lubisz spokoju. Jak prawdziwy zolnierz, isn`t that?

Lila 22-10-2008 13:56

Ja Seniorowi nie dam spokoju.Muszę go temperować jak karandasza,bo jak rozwija chorągiew ,to strach się bać.Normalnie szarżuje jak szwadron na rozszalałych koniach,albo batalion czołgów ,co jest bliższe realiów.

senior A.P. 22-10-2008 14:02

Wracajac do spoleczenstwa to mamy je w Polsce rozne,oczywiscie mam na mysli samych Polakow.
Ludnosc wiejska bardzo rozni sie od ludnosci miejskiej.
Kiedys istnialy nazwy : chlopi,robotnicy - potem z tego wzieli sie chlopo-robotnicy, byla inteligencja (uczonych i pracujacych),duchowienstwo (tez przeciez spolecznosc i to nie mala w Polsce),bylo tez i jest spoleczenstwo,ktore tylko sie zajmowalo polityka i to jak obserwuje przechodzi z ojca na syna czy corka (rzadziej).
O zawodach spolecznych nie bede wspominal,bo trzeba by np.nazwac zawod :posel,senator lub sekretarz partyjny,kapus lub donosiciel,TW, czy inny jeszcze "sluga".
Mamy tez ludzi co nadaja sie jedynie do rzadzenia i w dodatku jakiego (?) chocby po linii i po bazie partyjnej.
Mam pytanie czy obecnie w Polsce sa klasy spoleczne jako takie w nazwie ? Oczywiscie tej orginalnej a nie przypisanej sobie lub przywlaszczonej.
Kim jest dzisiaj robotnik,chlop lub inteligent,jednoczesnie czy ci pierwsi moga byc inteligentni,moze tez inteligent wczesniej byl robotnikiem lub chlopem ?
Co innego z uczonymi i autorytetami,ci chyba juz tacy sie urodzili i to w dobrych rodzinach,byc moze nawet w wybranych przez samego Boga.

senior A.P. 22-10-2008 14:07

Lila !
Masz racje !
Pierwsze co nabede w Polsce po powrocie to czolg i to T-34 na jakich sie szkolilem w Pile.Dobra maszyna zwrotna i ogrodek mozna zaorac za jednym obrotem.
Gdzies wyczytalem,ze jeden lekarz w Polsce wlasnie pasjonuje sie czolgami i ma nawet przydomowy plac czolgowy.
To jest dopiero pasja tak powarczec sasiadom.

Mar-Basia 22-10-2008 14:12

Cytat:

Napisał Kazimierz
Mam nadzieje,ze M123 da ci tutaj spokoj, ale ty nie lubisz spokoju. Jak prawdziwy zolnierz, isn`t that?


Znowu gryziesz!!!!!! Zjedz ze mnie, wskocz na zone, jezeli jeszcze masz takie mozliwosci!!!!!!!!!!!!

senior A.P. 22-10-2008 14:12

A o jaka to proznie w Polsce chodzi Kazimierzu,co to ja maja wypelniac obcy ?

Kazimierz 22-10-2008 14:14

Cytat:

Napisał Lila
Ja Seniorowi nie dam spokoju.Muszę go temperować jak karandasza,bo jak rozwija chorągiew ,to strach się bać.Normalnie szarżuje jak szwadron na rozszalałych koniach,albo batalion czołgów ,co jest bliższe realiów.

Czyżbys, Lilu, pełniła role moderatora dla Seniora, jak H2O2 w reaktorze atomowym ?

senior A.P. 22-10-2008 14:16

"Zjedz ze mnie",chyba mialo byc "zejdz ze mnie" - czy tak ?
Kto sie lubi ten sie czubi - jakie to spoleczne !
Nie "zjadajmy sie" mili Panstwo,zyjmy w zgodzie wybrany narodzie,w dodatku w wieku seniora.

Kazimierz 22-10-2008 14:19

Cytat:

Napisał senior A.P.
A o jaka to proznie w Polsce chodzi Kazimierzu,co to ja maja wypelniac obcy ?


Brak sily roboczej, Senior. Już naszych budowlancow, spawaczy w stoczniach, budowniczych autostrad mają zastapic ukraincy, chinczycy itd.

Mar-Basia 22-10-2008 14:21

Cytat:

Napisał senior A.P.
"Zjedz ze mnie",chyba mialo byc "zejdz ze mnie" - czy tak ?
Kto sie lubi ten sie czubi - jakie to spoleczne !
Nie "zjadajmy sie" mili Panstwo,zyjmy w zgodzie wybrany narodzie,w dodatku w wieku seniora.

AUGI, tak cie koles nazywa? Poprawnie, dobrze zrozumiales ma byc ZJEDZ!!!! od zjazdu.

senior A.P. 22-10-2008 14:23

Tak, tak ,tak Lila to "morderrrator",nie jednego "zamordowala" na tym forum.
Szkoda,ze za wczesnie sie urodzila,bo dzisiaj generalow w spudnicach potrzeba.
Na samym poczatku uswiadomila mi ,zem glupi,przyjalem to do swiadomosci/wiadomosci i dzisiaj trudno mnie z tad wyrzucic - no bo co w koncu z glupim zrobic ,zamknac go do wariatakowa razem z podobnymi do Leszka Bubla ?
Wiec jak widzi,ze sie wychylam od "linii partyjnej forum" to po glowie lub czolgiem !

senior A.P. 22-10-2008 14:28

A to teraz w Polsce na kobiete sie zjezdza ?
Zaraz,zaraz - wchodzic tak ale wjezdzac - mozna wiedziec na czym (chodzi o pojazd) ?
Jak fajna kobitka to chyba wypada BMW lub Merc - prawda ?
Kazimierzu ? Masz jakies "taczki" ?
Bo ja tylko CHevi HHR (styl retro) i chyba z takim to nie do pieknych Pan ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.