Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-109.html)
-   -   Jutrzejszy Fakt: redaktor naczelny Donald Tusk wybrał na pierwszą stronę artykuł o bezrobociu wśród 50-latków - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-jutrzejszy-fakt-redaktor-naczelny-donald-tusk-wybral-na-pierwsza-strone-artykul-o-bezrobociu-wsrod-50-latkow-komentarze-1561-print.html/)

Basia. 29-11-2007 00:32

Jutrzejszy Fakt: redaktor naczelny Donald Tusk wybrał na pierwszą stronę artykuł o bezrobociu wśród 50-latków - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Jutrzejszy Fakt: redaktor naczelny Donald Tusk wybrał na pierwszą stronę artykuł o bezrobociu wśród 50-latków
--------------------
No to mamy "dzień dobroci" dla osób po 50-tce.

Lila 29-11-2007 00:40

Hahahahahahaaaa....

Chyba padnę ..:):) Trzymajcie mnie ! :)
Gdzie ,kurna Irlandia co głosowała na niego ?

Gabi K. 29-11-2007 01:40

Chyba Donek zajrzał do naszego klubu Seniora i trochę postów poczytał...

Malgorzata 50 29-11-2007 05:54

Rany !!!!! Sabat!!!! Czego chcecie od Donka !!! I od bezrobocia po 50 -tce .Nooo chyba ,ze zaproponują w tym wstępniaku że "babcia może byc wartosciowa opiekunka do dzieci sąsiadow ",...to zacznę pomału zmieniac opcę

Alsko 29-11-2007 06:36

Małgosiu,
 
Z grubsza mam takie poglądy jak Ty. Nie jestem fanką Donalda Tuska, głosowałam jednak na PO. Nie zabieram głosu na tematy dotyczące polityki, bo mi się nie chce i nie bawi mnie ten temat. Wolę inne zabawki :)

A ten wątek? Nie pierwszy i ostatni. Niech się bawią wiedzmy, bawi je to, a ile satysfakcji mają!!! :D Hihihihihihihihi! Sabatowiczki :) ahoj!

I nie spiesz się tak ze zmianą poglądów. Nie za wcześnie? Jeśli coś ma się nie udać, to nie o gazetę się potknie PO, ale o gospodarkę. Pomalutku...

Malgorzata 50 29-11-2007 07:04

Cytat:

Napisał Alsko
Z grubsza mam takie poglądy jak Ty. Nie jestem fanką Donalda Tuska, głosowałam jednak na PO. Nie zabieram głosu na tematy dotyczące polityki, bo mi się nie chce i nie bawi mnie ten temat. Wolę inne zabawki :)

A ten wątek? Nie pierwszy i ostatni. Niech się bawią wiedzmy, bawi je to, a ile satysfakcji mają!!! :D Hihihihihihihihi! Sabatowiczki :) ahoj!

I nie spiesz się tak ze zmianą poglądów. Nie za wcześnie? Jeśli coś ma się nie udać, to nie o gazetę się potknie PO, ale o gospodarkę. Pomalutku...

Oczywiscie,Alsko ,zarcikowałam sobie o swicie

Anielka 29-11-2007 08:55

Nie jestem fanka Donka,nie głosowalam na niego,jestem czerwona i bede .Ale dajcie mu troszke czasu,przecie dopiero zaczyna.Moze mu sie uda.Pozdrawiam.A Irlandia Lilus ,czeka ,spokojnie czeka,mam nadzieje,ze wrocą do lepszego swiata.Milego dnia zycze.

an_inna 29-11-2007 09:02

Fajny zestaw: osoby po pięćdziesiątce, kobiety wychowujące dzieci i niepełnosprawni :mad: Zestaw wykluczonych z naszego społeczeństwa?
To oczywiście refleksja niedotycząca aktualnej ekipy rządzącej, tylko takie sobie zadumanie nad naszą rzeczwistością...
A Fakt sobie po raz pierwszy kupię:D:D:D

Lila 29-11-2007 09:51

Ha,Małgoś.Przecież ja wierzę ,że on chce dobrze.Jakoś trzeba wybrnąć z tych obietnic,tylko kto ma na emerytów robić ,ja się zapytowywuję ?

Inni starcy ?
Nie ! Muszą nieco podstarzali robić oraz kobiety po sześćdziesiątce..A pewnie ! Do roboty,jak chceta mieć cuda.A jak już ten cud na Wisłą tudzież Wartą i Pilicą będzie,to Irlandia zjedzie..

ps.Ona już tu jest ..:) W postaci Irlandczyków ,którzy zlecają warszawskim kancelariom kupno nieruchomości w Polsce..Nagminnie !!!
I tu premier się zdziwi jak zobaczy statystyki.I powie biedak ; co jest kurna ze mną ,że taki jestem wspaniały.Nie znam angielskiego,mówiłem tylko do Polaków,a Irlandia rdzenna zjeżdża do Polski...

Alsko 29-11-2007 09:53

Aniu, hihihi!
 
A mnie szkoda forsy i zachodu na takie pisemka :) Kilka nie kupionych Faktów itp. i mam fajną książeczkę. Np. Jima Edgara "Uwaga! Złe koty!" :D Polecam! Oraz stronę www.mycathatesyou.com dla znających angielski.

BUNIA 29-11-2007 10:20

Jakis promyk jest - zobaczymy co dalej dopiero jest w "imie ojca" jego rzadow a gdzie do "amen ".
Przynajmniej on zwrocil uwage opinii ze w Polsce sa ludzie po 50 ktorzy moga i powinni byc przydatni gospodarce i panstwu.

Lila 29-11-2007 10:23

Buniu,każdy to stwierdzi ,skoro brakuje młodych rąk do pracy.I będzie brakowało coraz bardziej .
Ja nie nazwałabym tego promykiem..

BUNIA 29-11-2007 10:54

Lila zdaje sobie sprawe ze gadanego duzo sie zmiesci - ale dla nas "starzykow" kazdy przejaw zainetesowania
pauperyzacja grupy spoleczenstwa do ktorej chcemy czy tez nie przynalezymy - cieszy .
Wiem ze w swiecie uludy zle sie zyje ale nieraz wlasnie to pozwala jako tako egzystowac ..

an_inna 29-11-2007 12:11

Cytat:

Napisał Alsko
A mnie szkoda forsy i zachodu na takie pisemka :) Kilka nie kupionych Faktów itp. i mam fajną książeczkę. Np. Jima Edgara "Uwaga! Złe koty!" :D Polecam! Oraz stronę www.mycathatesyou.com dla znających angielski.


Alusiu dziękuję za adres :) http://images24.fotosik.pl/119/44d8b768ffd8a163.jpg
To koty bywają złe? Chyba Aniołek mi przyniesie pod choinkę tę książkę...

Lila 29-11-2007 14:09

Ma byćjak w Irlandii i koniec..
 
:D :D
To już z grubsza wiemy, jak będzie wyglądała, jeśli ktoś jej wyjrzeć pozwoli, owa wyśniona Druga Irlandia.

Pierwsza jej na pewno nie rozpozna.

"Potwierdziły się wczorajsze informacje "Gazety": szef brytyjskiego rządu Gordon Brown namawiał w środę wieczorem premiera Tuska, by nadal razem blokować przyjęcie dyrektywy o czasie pracy. Ale raczej nic nie wskórał: Polska po dwóch latach zamierza opuścić nieformalną koalicję blokującą, w której była jeszcze m.in. Irlandia i Malta."

Całość.

I żeby było jasne. Donald nie odrzuca brytyjskiej próby obrony resztek liberalizmu w UE, bo jest socjalistą czy populistą.

On realizuje zlecenie na dorżnięcie polskiej gospodarki socjałem, który spowolni lub wręcz zatrzyma jej rozwój i zmniejszy tak drażniącą naszych unijnych "przyjaciół" konkurencyjność..

Pani Slowikowa 29-11-2007 14:42

Cytat:

Napisał Lila
Irlandia zjedzie..

ps.Ona już tu jest ..:) W postaci Irlandczyków ,którzy zlecają warszawskim kancelariom kupno nieruchomości w Polsce..Nagminnie !!!
I tu premier się zdziwi jak zobaczy statystyki.I powie biedak ; co jest kurna ze mną ,że taki jestem wspaniały.Nie znam angielskiego,mówiłem tylko do Polaków,a Irlandia rdzenna zjeżdża do Polski...


WLASNIE, WLASNIE!!!
Wedrowka ludow... wschod pcha sie na zachod.. Ja zawsze sie dziwilam gdzie sie podzieje ten zachod jak wszyscy tam juz ze wschodu sie ulokuja..??? I teraz widze gdzie.. U NAS ..:D
Tez slyszalam o tym wykupowaniu nieruchomosci przez Irlandczykow.. Tylko nie mysle ze oni to robia dla siebie... robia to aby potem odsprzedac i zarobic... Ciekawe KOMU odsprzedadza.. ?

Malgorzata 50 29-11-2007 15:48

Pewnikiem cyklistom....:D..Asia ,Lila jak Was kocham ,przestancie snuć tę STD...

Lila 29-11-2007 16:10

Małgocha...a kysz ...
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Pewnikiem cyklistom....:D..Asia ,Lila jak Was kocham ,przestancie snuć tę STD...


:D :D Czy ja coś snuję ,przepraszam..
Ja wiem po co .Zwyczajnie.Kupno na wynajem jest specjalnością irlandzką..
Dla mnie marzeniem był:D by wykup mieszkań irlandzkich ...

Anielka 29-11-2007 16:12

Jaki problem Lilus ,jedz i kupuj.Pozdrawiam

Lila 29-11-2007 16:25

Jest problem
 
Cytat:

Napisał Anielka
Jaki problem Lilus ,jedz i kupuj.Pozdrawiam


Anielciu.Ale on niebawem zniknie,z chwilą wzrostu zamożności naszego społeczeństwa,w co wierzę głęboko...:D
A także,jak ja stanę na czele Partii Zakręconych Pozytywnie Rencistów i Emerytów...:D ....iiiii..wesołe jest życie staruszka..Tylko ja wolałabym zbudować drugą Koreę..:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.