Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-108.html)
-   -   60 w Skali Beauforta - młodzież i seniorzy razem - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-60-w-skali-beauforta-mlodziez-i-seniorzy-razem-komentarze-998-print.html/)

Dzidka 16-07-2007 09:44

60 w Skali Beauforta - młodzież i seniorzy razem - komentarze
 
Komentarz do artykułu: 60 w Skali Beauforta - młodzież i seniorzy razem
--------------------
Uważam to za świetny pomysł! Tylko czy młodzi zechcą słuchać rad "zgredów"?A może sie mylę ? .Ja osobiście często zwracam się o pomoc do swoich wnuków np. w sprawach obsługi komputera czy MP3. Zawsze chętnie służą mi pomocą.

Basia. 16-07-2007 10:58

Różnie z tym bywa.
 
Jeżeli "zgred" idzie z duchem czasu to wysłuchają, jeżeli "zatrzymał" się wlatach 70-tych ubiegłego wieku ....... to z całą pewnością nie. Jak jesteśmy postrzegani przez młode pokolenie zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Wczoraj na "psim" spacerze mijałam dziewczynę bardzo ladnie ubraną /moim zdaniem/ mijał ja również mój sąsiad, oglądal się za tą dziewczyną z 10 razy. Myślałam, że mu się spodobała bo była ładna, nic bardziej mylnego ............... mojemu sąsiadowi nie spodobał się strój dziewczyny ...... oczywiście zaczął głośno wypowiadać swoja "opinię" na temat ubioru tej dziewczyny. Czy można lubic takiego dziada?!!!!! Nie wytrzymałam i też wyraziłam swoja opinię ........ o nim.

Alsko 16-07-2007 11:50

Nie rozumiem!
 
Zauważyłam, że coraz częściej do "mających za złe" dołączają kołtuny-samce. Co się porobiło?
Siedziałam na ławce czytając gazetę. Obok stała moja torba z zakupami, widać było m.in. papierosy. Przechodził obcy, młodszy ode mnie pan. Spojrzał na Wyborczą, zajrzał do torby i... splunął mi pod nogi. Zatkało mnie na amen.

Nika 16-07-2007 12:15

Wot kulturnyj narod...

Lila 16-07-2007 13:56

ja Ci wytłumaczę,miła...
 
Cytat:

Napisał Alsko
Zauważyłam, że coraz częściej do "mających za złe" dołączają kołtuny-samce. Co się porobiło?
Siedziałam na ławce czytając gazetę. Obok stała moja torba z zakupami, widać było m.in. papierosy. Przechodził obcy, młodszy ode mnie pan. Spojrzał na Wyborczą, zajrzał do torby i... splunął mi pod nogi. Zatkało mnie na amen.


Ot ,słuchacz Radia Maryja,zobaczył Wyborczą to i splunął.Ojciec dyrektor pluć kazali,to trza słuchać...:D

POLA 16-07-2007 15:15

Lila ma rację, facet ma misję do spełnienia - uchronić rodaków przed trefną GW. Gdyby Alsko czytała Nasz Dziennik, reakcja byłaby zapewne inna.

Nika, nie kulturnyj naród, ale ten konkretny egzemplarz rodem z Zoo (przepraszam małpy):D

Alsko 16-07-2007 15:24

No nie, niedoczekanie ich! Takie egz. zacieniają obraz seniorów w oczach naszych wnuków!
A nawiasem mówiąc, chyba dobrze, że mnie wtedy zatkało, bo widuję na swoim osiedlu tych "z misją" - dość dużo ich. Przecież ich nie przekrzyczę.

Alsko 16-07-2007 15:27

Oj, nawet nie zauważyłam, że z początkującej awansowałam na czasemzaglądającą.
To miłe :-)

iwo1111 16-07-2007 15:30

Radzę uważać, bo oni potrafią być bardzo agresywni i nie tylko plują..........

Pani Slowikowa 16-07-2007 16:22

Ciekawe o co oni
 
oskarzaja GW??
Dlaczego sa tacy zacietrzewieni??

an_inna 16-07-2007 17:06

Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
oskarzaja GW??
Dlaczego sa tacy zacietrzewieni??

Słowikowo, widać że Ty nie miejscowa :D wszystko zło z GW pochodzi (ew. od Harrego Pottera). O przepraszam - jeszcze Teletubisie namieszały - jedna rodzina!

Alsko 16-07-2007 17:58

Wiadomo...
 
Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
oskarzaja GW??
Dlaczego sa tacy zacietrzewieni??


GW to parszywe liberały, żydokomunisty, cykliści i co tam jeszcze? Aha - mordercy nienarodzonych. I zgnilizna.
Pozdrawiam, Pani Słowikowo :)

Karol X 16-07-2007 18:28

W imie ojca rydzyka i ducha giertycha....(z malych liter).
Naprawde?!

Ewita 16-07-2007 19:41

A wiecie...
 
... jaką frajdę mam, czytając te Wasze wypowiedzi???

Alsko 16-07-2007 19:50

Ano tak!
 
Cytat:

Napisał Karol X
W imie ojca rydzyka i ducha giertycha....(z malych liter).
Naprawde?!


Toć w telewizorze mówili, sama słyszałam.

Alsko 16-07-2007 20:06

Och,
 
Cytat:

Napisał Dzidka
Komentarz do artykułu: 60 w Skali Beauforta - młodzież i seniorzy razem
--------------------
Uważam to za świetny pomysł! Tylko czy młodzi zechcą słuchać rad "zgredów"?A może sie mylę ? .Ja osobiście często zwracam się o pomoc do swoich wnuków np. w sprawach obsługi komputera czy MP3. Zawsze chętnie służą mi pomocą.


zobaczcie, co się zrobiło z wątkiem zapoczątkowanym przez Dzidkę! Tylko jedno nam w głowie?!
Dzidko, przepraszam za siebie:)
Za innych nie będę, a co mi tam...

Ewita 16-07-2007 20:13

No i właśnie dlatego...
 
...mam taką zabawę! A toż jakby kto chciał sterować, to by tak nie dał rady!:D
Meandry skojarzeniowe klubowiczów - to jest sprawa niepowtarzalna i piękna!

Ewita 16-07-2007 20:15

Oj, kurczę blade!
 
Wpisałam te słowa powyżej i okazało się, że to dwusetny post i awansowałam na stałego bywalca! :D Ha! Duma mnie rozparła!

Alsko 16-07-2007 20:30

Gratulacje!!!
 
Cytat:

Napisał Ewita
Wpisałam te słowa powyżej i okazało się, że to dwusetny post i awansowałam na stałego bywalca! :D Ha! Duma mnie rozparła!


Ci gratuluję z całego serca!
A ładnie to tak po kątach się podśmiewać? Myślałam, że Cię bawią te dyrdymałki, a Ty co?
No, ale dzięki temu jesteś awansowana. Gratuluję pagonów!!:D

bogda 16-07-2007 20:36

Ewitko....gratulacje....tylko uważaj z tym rozpieraniem przez dumę....Pozdrawiam :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.