Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Zaproszenia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zaproszenia-131.html)
-   -   Aktywność pod hasłem Nordic Walking (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zaproszenia/t-aktywnosc-pod-haslem-nordic-walking-1465-print.html/)

mieszko 10-11-2007 13:10

Aktywność pod hasłem Nordic Walking
 
Witajcie,
piszę z osrodka Mieszko w Pokrzywnej, woj. opolskie, gdzie kultywujemy aktywny i zdrowy styl wypoczynku.
Nordic Walking to nie wymagająca super sprawności fizycznej metoda chodzenia z kijkami. Jest dla osób w każdym wieku i można ją stosować w każdych warunkach.
Jeżeli ktoś pragnie spędzić wolny czas aktywnie zapraszam
joanna:)

babciela 10-11-2007 14:43

Joanno,my juz dawno chodzimy sobie po Jurze z tymi kijkami.Dziekujemy za zaproszenie

Lila 10-11-2007 15:09

Ja chodzę po Jurze bez kijków..

danmal 10-11-2007 16:25

Nordic WalkingZaklinania rzeczywistosci ciag dalszy.Po polsku jak to mialoby byc?nordyckie chodzenie?glupio nie?A tak walnie reklame w obcym jezyku i paru snobow zlapie,ale jak akceptujemy cineme to i inne badziewie przejdzie.Moim zdaniem /ale ja kacap jestem/tak to sie ma do roawoju jezyka jak wplyw9 galaktyki na zycie seksualne pszczolek,tych co miod produkujai miod lubia.

Lila 10-11-2007 16:35

Sam się kurna prosisz...Danmal..

Chodzisz i recenzujesz wypowiedzi.Tak to się u nas nazywa.Nordyckie chodzenie to głupio faktycznie.
W latach 50-tych był hula -hoop.
Też głupio ,nie ?.A nie trzeba było nazwać np.'' kółko na czółko '' ?

Rozwijaj język,a jakże.Ale ty albo małczat albo j... twoju mać.

Wiesz co Danmal. ?
Idę sobie.Zostań i wylewaj gorzkie żale..Ja ci nie przyłożę już ...do pieca .Nie cierpię malkontentów.
Możesz sobie zakrzyknąć jak Cezar - veni,vidi,vici..
Mnie opadły ręce.Nogi też.

danmal 10-11-2007 16:46

Recenzuje,?Tobie wolno ...po oczach ,ale bron Boze kto inny,dlaczego zagladasz tu gdzie ja .A hola -hoop rozwinelo jezyk?Jak sztandar na pierwszego maja.I gdzie ty gorzkie zale slyszysz?Nie denerwuj sie kobieto.Zacytuje ci cos z humoru zeszytowego."aby nie narzic sie zmii,nie nalezy ja kopnac w danym miejscu"

Anielka 10-11-2007 16:51

Sama sie Lila proslas.

hannabarbara 10-11-2007 17:08

Znam w realu jednego takiego o którym się mówi, że "Naczelny krytykant RP". Może Ciebie danmalu z nim skumać? We dwóch byłoby raźniej.Piszesz do Lili, że za Tobą chodzi. A tu, czarne na piaskowym widać, że wszędzie, gdzie ona, tam i Ty. Nie ma się z resztą czemu dziwić, jej swada imponuje nie tylko Tobie. Naśmiewałeś się z kilku osób, że nieskładnie piszą, że robią błedy. Popatrz jak Ty piszesz! Co najmniej niechlujnie. Ech, człowieku! Należysz do grupy osób co to u innych słomkę widzą, a u siebie i grabi nie ujrzą.

danmal 10-11-2007 17:20

Popelniam literowki ,starosc nie radosc ,to nie sa bledy ortograficzne,tych nie popelniam nigdy.Dlatego wysmiewam Polakow w Polsce ksztalconych ,ze nie szanuja swojego jezyka,mieli go za darmo ,a darmocha demoralizuje,Teraz ty sie czepiasz,Lilka cie prosila?Nie sadze i nie podlizuj sie jej,bo wazelina to...no chyba sama wiesz

bogda 10-11-2007 17:22

Danmal...a Ty czujesz się Polakiem czy też nie....bo jak wyśmiewasz Polaków to i samego siebie. A tak w ogóle to odczep się od Polaków jak Ci nie pasują....

Stanley 10-11-2007 17:29

Niepotrzebnie się kłócicie o nazwę. Ponieważ mam kłopoty z kręgosłupem chodzę z kijkami od lat nawet wtedy gdy nie wiedziałem jak to się nazywa. Latem chodzę po górach a w pozostałym czasie po plaży i lesie. Jest to ok. Nie warto patrzeć na głupie spojrzenia ludzi którym zawsze i wszystko się nie podoba. Polecam zwłaszcza tym którzy lubią długie wędrówki.

danmal 10-11-2007 17:36

Polakow w Polsce ksztalconych ,ze nie szanuja swojego jezyka-czy to jest jasno powiedziane?Jesli nie miescisz sie w tej kategorii ,to ciebie krytyka nie dotyczy,czegoz sie czepiasz.

Anielka 10-11-2007 17:38

Witaj Stanley ,ja tez po plazy chodze z kijkami i jestem zadowolona.Pozdrawiam.

hannabarbara 10-11-2007 17:43

Sa blady, zamiast- są błędy, to dla mnie tyle samo co ort, a nie literówka. A wyrazy uznania dla Lili, to wygłaszam juz od dawna, grubo przed tym nim pojawiłeś się na forum. Jak mi się coś podoba, to zawsze piszę, ze mi się podoba. A jak się nie podoba, to albo milczę, albo również piszę, że coś nie jest w moim guście. Ty też na początku wydawałeś mi się gorszy niż w tej chwili. Do tamtego danmala, bym się nie odezwała ani słowem. Obecnego, próbuję rozgryść. Ile w nim prawdy, a ile przyjętej pozy.Kończę dyskusję, bo mnie obowiązki wzywają.

danmal 10-11-2007 17:50

Rozgrysc -to jest blad -bo rozgryze,a to co ty zacytowalas to jest pomylka nie wynikajaca z mojej niewiedzy,jest tu pani profesor ,wiec zapytaj ,nie foruj wyrokow i nie staraj sie rozgryzac ,zabki z wiekiem mniej wytrzymale...

bogda 10-11-2007 18:06

Danmal....ja się nie czepiam wszystkich i o wszystko tak jak Ty, a Ty czepiasz się Polaków....a ja jestem Polką, więc wszystko co dotyczy Polaków dotyczy także mnie....jasne...

danmal 10-11-2007 18:43

Cytat:

Napisał bogda
Danmal....ja się nie czepiam wszystkich i o wszystko tak jak Ty, a Ty czepiasz się Polaków....a ja jestem Polką, więc wszystko co dotyczy Polaków dotyczy także mnie....jasne...

..a ty z uporem godnym lepszej sprawy powtarzasz jak mantre,jestem Polka bla bla bla...czepiam sie tych ,co nie szanuja swojego ojczystego jezyka i jesli zobacze polonizmy u Niemcow ,to tez bede z nich kpil.

emka46 10-11-2007 19:01

W zasadzie nie pojmuje,czym rózni sie spacer z kijkami od zwyklego spaceru?
Bez kijków tez można szybciej iść. Rękami też mozna machać.

bogda 10-11-2007 19:12

Emko....tu nie chodzi o machanie rękami, idąc z kijkami mięśnie rąk inaczej pracują, a tak to tylko machasz nimi bezwładnie....:)

czefir 10-11-2007 19:14

blabla gadanie...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:10.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.