Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-watki-archiwalne-185.html)
-   -   Polska telewizja. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka-watki-archiwalne/t-polska-telewizja.-3877-print.html/)

senior A.P. 08-01-2009 11:58

Polska telewizja.
 
Nazbieralo sie nam w Polsce stacji i osrodkow telewizyjnych - co jedna to lepsza i zabiegana o swych widzow .
Taka dla przykladu tvn24 na okraglo nadaje i to jak - na kazdego (dla kazdego) i co chce. Mozemy sobie nawet pogrzebac w ich portalu internetowym i nie tylko, poczytac (za darmo) ale i naogladac sie ..... wszystkiego i w dodatku posmiac .
Ale najwazniejsz ,ze TVP jest "nowa" i od nowa zacznie dzialac po swojemu.
Skonczyly sie wszelkie w niej konszachty i gry zakulisowe ,nowa miotla zakupiona przez LPR zrobi swoje i juz.
Wiem i zazdroszcze polskim seniorom ogladania tvp ,mnie na satelity nie stac i swojej Ojczyzny w okienku telewizora nie ogladam.
Moze wiec podziela sie ze mna co najbardziej w "telewizorni" lubia ogladac - jakie programy,jak je oceniaja,co polecaja i z czego sie ciesza albo smuca.
Mam nadzieje,ze w nowym roku juz abonamentow tvp/pr nie placa i sa zadowoleni z tego,ze jedna oplata im odpadla w dobie kryzysu.
Prosze - podzielcie sie ta radoscia i ocena Telewizji Polskiej.

senior A.P. 08-01-2009 14:12

Co myslicie o tv TRWAM ?
Spelnila oczekiwania chrzescijan w Polsce ???

gosiap 08-01-2009 15:56

Oczekiwania chrześcijan chyba spełniła.I to jest problem.
dopóki nie była Trwam i Radia Maryja to chrześcijanie byli normalnymi ludzmi,żyli w zgodzie nawet z niewierzącymi i wątpiącymi.Słuchali o nowych osiągnięciach naukowych i się rozwijali.Ostatnio jednak rozmawiając z wierzącymi to słyszę:
"a tego diabeł opętał", a "świat istnieje pięć tysięcy lat"
"naukowcy to heretycy i nie należy ich słuchać""Pan bóg mnie obdarzył łaskami i będę się za ciebie modlić","egzorcymy to konieczność". Za głowę się łapię.Kiedyś nie było takich tematów.Skąd to się naraz wzięło.Przecież ci ludzie słuchają godzinami takich audycji,potem sugeruje się jeszcze kontemplacje i mózgi im się wywracają do góry nogami.I o to chodzi.Cel jest osiągnięty.

senior A.P. 08-01-2009 16:03

Ciekawe spostrzezenia "gosiap" nam tu napisala.
Wyglada na to,ze cos z chrzescijanstwem w Polsce zaczyna sie dziac .
Brne wiec dalej - dobrego czy zlego ?

senior A.P. 09-01-2009 22:17

Zapraszam do modlitwy z Radiem Maryja.

wankabor 03-04-2009 12:45

Senior AP, to zaproszenie napisałeś na serio czy dla żartu?

senior A.P. 03-04-2009 14:41

Nigdy nie zartowalem z modlitwy ale modle sie sam bez RM.
:D

wankabor 03-04-2009 16:35

Jak to jest Seniorze AP zapraszasz do modlitwy z Radiem Maryja, a sam dajesz zły przykład, ignorujesz to radio. Szkoda, myślałam,że będę miała kumpla do wspólnej modlitwy. Masz więc grzech, bo postanowiłam nie modlić się .

Lila 03-04-2009 16:40

Cytat:

Napisał wankabor
Jak to jest Seniorze AP zapraszasz do modlitwy z Radiem Maryja, a sam dajesz zły przykład, ignorujesz to radio. Szkoda, myślałam,że będę miała kumpla do wspólnej modlitwy. Masz więc grzech, bo postanowiłam nie modlić się .


A jaki to grzech konkretnie ? Nie modlić się ? Z którego przykazania ?

wankabor 03-04-2009 16:51

Tak mi się wydaje, że w każdej religii wierni mają obowiązek modlić się, jeśli tego nie czynią to grzeszą.

zosia446 03-04-2009 18:48

..a tu o TV,modlitwie,czy grzechu?

senior A.P. 04-04-2009 10:33

Jak mozna grzeszyc w bezczynnosci ?
Pewno odpowiewsz mi : Mozna grzeszyc myslami !
Tak nam wmowiono ,ale mysli nie moga byc grzeszne,sa bezosobowe. Jezeli zagniezdza sie w glowie i tam dzialaja to znaczy ,ze jestesmy zywi.
Martwi ludzie juz nie mysla.
Zywy czlowiek to ten, co nie tylko mysli ale tez i czyni .
Gapiac sie w "telewizornie" odbieramy obraz i dzwiek ,ktore dzialaja lub nie na nasze myslenie.Ten powszechny przekazior bardzo czesto z naszego mozgu robi galarete,z ktorej juz nie ma zadnego uzytku.
Stajemy sie bezmozgowcami !
Radze telewizor zamknac , zaczac myslec i kierowac sie wlasnym rozumem.
Milego dnia Zycze !

zosia446 04-04-2009 17:03

Cytat:

Napisał senior A.P.
Jak mozna grzeszyc w bezczynnosci ?
Pewno odpowiewsz mi : Mozna grzeszyc myslami !
Tak nam wmowiono ,ale mysli nie moga byc grzeszne,sa bezosobowe. Jezeli zagniezdza sie w glowie i tam dzialaja to znaczy ,ze jestesmy zywi.
Martwi ludzie juz nie mysla.
Zywy czlowiek to ten, co nie tylko mysli ale tez i czyni .
Gapiac sie w "telewizornie" odbieramy obraz i dzwiek ,ktore dzialaja lub nie na nasze myslenie.Ten powszechny przekazior bardzo czesto z naszego mozgu robi galarete,z ktorej juz nie ma zadnego uzytku.
Stajemy sie bezmozgowcami !
Radze telewizor zamknac , zaczac myslec i kierowac sie wlasnym rozumem.
Milego dnia Zycze !



Najpierw zasosuj to do siebie.

senior A.P. 07-04-2009 13:45

Skad wiesz,ze tego nie czynie ?

senior A.P. 14-04-2009 13:10

W polska telewizje juz malo kto wierzy,ze jest to telewizja ,ktora popiera prawde .
Przoduje ona w szerzeniu klamstw na szeroka skale !

tadeusz50 14-04-2009 21:52

Cytat:

Napisał senior A.P.
W polska telewizje juz malo kto wierzy,ze jest to telewizja ,ktora popiera prawde .
Przoduje ona w szerzeniu klamstw na szeroka skale !

Tak sama prawda. TVP nie kłamała w zamierzchłych czasach gdy był PRL i pewien major służył LWP. Wtedy podawali same prawdziwe wiadomości.:mad: :confused:

senior A.P. 15-04-2009 11:10

Dobre czy zle ale zawsze prawdziwe ,zas na Woronicza pracowali w Polsce urodzeni.
Masz cos przeciwko temu "dwojgaimion" ?

tadeusz50 15-04-2009 16:01

Cytat:

Napisał senior A.P.
Dobre czy zle ale zawsze prawdziwe ,zas na Woronicza pracowali w Polsce urodzeni.
Masz cos przeciwko temu "dwojgaimion" ?

Aleś mnie ubawił tymi prawdziwymi, kurczę pewnie inne telewizje oglądaliśmy. Powinni się inni odezwać. Może w LWP samą prawdę i tylko prawdę i g...prawdę podawali. Bo u innych tylko ta ostatnią prawdę podawali tą na g... Pewnie na złość dołożę sobie trzecie imię będę unikat hi hi hi :D :D

senior A.P. 17-04-2009 13:43

Lepiej pozno niz wcale okreslic sie i zdjac maske .
Wtedy bedzie ci lzej na duszy i lagodniejsze zejscie z tego swiata ziemskiego.

tadeusz50 17-04-2009 13:58

O ile opatrzność pozwoli postaram się zejść po tobie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:08.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.