Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-watki-archiwalne-181.html)
-   -   Pszczółki - czyli te co lubią miód cz.VII (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-pszczolki-czyli-te-co-lubia-miod-cz.vii-1859-print.html/)

jolita 28-01-2008 15:05

Pszczółki - czyli te co lubią miód cz.VII
 
3 Załącznik(ów)
........Załącznik 12079..............Załącznik 12080

...Załącznik 12081Gorąco na pogaduchy zapraszamy
otwierając wrota siódmej bramy Załącznik 12081.

Rzadko tu narzekaj bo my się martwimy,
a o częste dobre słowo serdecznie prosimy!

Anielka 28-01-2008 15:36

1 Załącznik(ów)
Jejku to juz VII część.Witam wszystkie pszczólki późnym popołudniem i miłego wieczoru zyczę.Załącznik 12084

ammi1952 28-01-2008 15:55

Witam w nowej części Barci

SPRÓBUJMY…

Jeszcze nie wszystko stracone,
Spróbujmy miłość naprawić,
Ja zaceruję złe słowa,
Ty zmienisz swoje zasady.

Chodź, odświeżymy wspomnienia,
Co całkiem się zakurzyły,
Mięciutką szczęścia ściereczką,
By przed oczami ożyły.

Nie, jeszcze nie jest za późno,
Przygoda życia przed nami,
Spójrz, jakie niebo głębokie
Wyhaftowane gwiazdami.

I o co właściwie nam chodzi,
Od czego to się zaczęło?
Widzisz, nie pamiętamy,
Daj spokój, przeszło, minęło…


Autor: Lili Blue

Honorka1949 28-01-2008 16:05

Jolitko dla Ciebie szczególne gratulacje za otwarcie 7 odsłony PSZCZOLEK - watku o życzliwosci , dobrym słowie i sercu. Niech ten wątek bedzie zawsze na naszym forum.


Dzidka 28-01-2008 16:12

To już VII część!?
 
Witam wszystkich.
Jolito, zobacz tylko jakim wzięciem cieszy się ten najsympatyczniejszy z sympatycznych wątków. Moje gratulacje i podziękowania.

jolita 28-01-2008 16:21

Dziewczyneczki - Pszczółeczki
 
1 Załącznik(ów)
to tylko dzięki Wam moja "deska ratunkowa" stała się piękną, przytulną Przystanią i to ja Wam dziękuję...Załącznik 12085

Honorka1949 28-01-2008 16:35

Jolitko dziekuje ze jestes z nami!


urszula-kol 28-01-2008 17:17

~~~~~~~~~~~~

inka-ni 28-01-2008 17:38

Witam w następnym wątku,w barci przczólek,no królowa też niech zobaczy nową galerię.Gospodyni gratuluję.

jolita 28-01-2008 18:34

Uleczko
 
1 Załącznik(ów)
chyba zawrę pakt z Kundzią żeby zamykała naszą barć co 100 postów żeby była okazja do oglądania Twoich przepięknych kompozycji...Zazdrość serce ściska, że nie jestem jak Ty - pracowitą Pszczółką, ale duma rozpiera, że mam taką Koleżankę! Dziękuję, pozdrawiam, obrazka nie wklejam bo "kudy mi do Twoich".Załącznik 12089

hebra 28-01-2008 19:37

Jolu
 
Dziękuje Ci za miejsce słowami wiersza;
Biuro Spraw Beznadziejnych
Andrzej Waligórski

Fragment....
Mówią, podają sposoby:
A to na pustą kieszeń,
A to na wszystkie choroby.
I mogą się wygadać,
Ponarzekać, pobiadać
I sprawdzić wielokrotnie,
Że nie cierpią samotnie.
O, zwierzu, który nocą
Błądzisz, wyjąc ponuro,
Posłuchaj teraz, po co
Prowadzę to całe biuro?
Po to, że moje prywatne
Zmartwienia i rozpacze
Wyglądają przy tamtych
Całkiem, całkiem inaczej.
O, takie są malutkie,
O, takie są niewielkie,
Już po prostu nie smutki
Tylko komary lub pchełki
Rozpatrywania nie warte...
Dlatego otwieram w kolejny
Każdy (z wyjątkiem świąt) czwartek
Swe Biuro Spraw Beznadziejnych.
Więc - żebyś w trosce nie żył -
Więc - żebyś nie żyła w płaczu -
Przyjdź do mnie, ponury zwierzu,
Przyjdź, nocy, targana rozpaczą...

Anielka 28-01-2008 19:41

Hebro-Ewuniu,piekny wiersz,tak jak by napisal go Waligórski na nasze forum,jak by tu z nami był.Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za piekny wiersz.

Honorka1949 28-01-2008 19:48

Witaj Jolitko.Ciesze sie również z Toba i podziwiam prace Uli. Sa wspaniałe.Ale nie zapominaj o reszcie ktora takich umiejetnosci nie posiada.My tez sie staramy , kazdy wkleja to co umie .Za stworzenie tego watku serdecznie Tobie dziekuje. Pozdrawiam wszystkie pszczółki...i oby do wiosny ...


Sanna 28-01-2008 19:50

Przyłączam się do gratulacji z okazji 7 miło tu nie wiele piszę ale zaglądam niemal codziennie.Dzisiaj w kalendarzu przeczytałam takie powiedzenie a moze przysłowie''Gdy w styczniu pszczoły wylatują bogaty rok zwiastują''oby się spełniło.

jolita 28-01-2008 20:01

Honorciu
 
żebym nie miała zdrowej jak rydz wątroby - już dawno by żółć zazdrości ją skonsumowała, a to wszystko za sprawą postępów jakie robicie w temacie "obrazki, laurki i t.p." podczas gdy ja zatrzymałam się w rozwoju...Twoje ramki, napisy i t.d.... już nawet Anieliczka dotąd nieskora bawić się w kolorowanki też zaczęła wklejać i tylko patrzeć jak ujawni swoje poza fotografią - talenty...Ale sama sobie tej nieudolności jestem winna, bo: albo strzelam w "Bublessy" albo zgarniam obrazki i obrazeczki tak, że lada dzień dysk pęknie w szwach...

Anielka 28-01-2008 20:03

Jolitko a zgraj to sobie na płytki i bedziesz miala na stałę o dyskowi dasz troszke oddechu.Pozdrawiam serdecznie.A poza tem nie wszystkie musimy wszystko umieć.

jolita 28-01-2008 20:31

Anieliczko
 
1 Załącznik(ów)
po I - trzebaby zrobić porządek, sprawdzić co jest co,
po II " połowę powyrzucać,
poIII " wiedzieć jakie płytki
poIV " " jak się wgrywa
po V " " jak się odgrywa
poVI " znaleźć cierpliwość
poVII " nie chcieć wszystkiego naraz i mieć i wiedzieć
.................................................. .......Załącznik 12095

jolita 29-01-2008 00:47

1 Załącznik(ów)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Załącznik 12106

Anielka 29-01-2008 08:40

1 Załącznik(ów)
Witem serdecznie w barci.Znowu słoneczko swieci i mam nadzieje,ze będzie dobry dzień,czego wszystkim zyczę.Załącznik 12108

Nika 29-01-2008 09:33

Witaj,Anieliczko..Ty to masz szczęście do słoneczka.W Krakowie baardzo szaro,smutno i mokro.Cieszę oczy kwitnącym hiacyntem od Wilhelminki,Krokusikami i różą..które ustawiłam na parapecie okna obok kompusia ..i od razu robi mi się wiosennie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:45.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.