Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Seniorzy i praca (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-seniorzy-i-praca-103.html)
-   -   Praca przed pięćdziesiątką (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/seniorzy-i-praca/t-praca-przed-piecdziesiatka-3414-print.html/)

Małgosia G. 28-10-2008 18:56

Witam:) Widzę że Małgosiami na tym portalu zaowocowało! To bardzo fajnie. Szczególnie gdy tak mądra Małgosia się wypowiada! Ja też jestem Małgosia i milo mi powitać wszystkich zaglądających tutaj:) Mam 49 lat, jestem ekonomista, jestem osobą bezrobotną nie z własnej woli! Przez 8 lat opiekowałam sie chorą mamą, która zmarła, niestety. Od tej chwili nie dosyć że czuję się bardzo samotna, to jeszcze pomimo że jestem gotowa podjąć pracę, to traktowana jestem jak osoba niepełnosprawna! Kult młodości ale nie mądrości! Zaklada sie że prawie każdy mlody człowiek to jakiś geniusz!! A wiemy o tym doskonale żę tak jak u młodych ludzi tak też u starszych zdarzaja się mało inteligentni i poprostu za przeproszeniem głupi. Czyżby mieliśmy nową segregację WIEKOWĄ

Malgorzata 50 28-10-2008 19:11

Witaj Małgosiu
 
49 lat i TY mówisz o wieku!!!!!! Jesteś w grupie młodzieży na tym forum!!!!Ale segregacja wiekowa niestety jest faktem.Co stwierdzam na przykładzie licznych znajomych oraz częściowo własnym.Ja co prawda pracuję, bo mam taki zawód że co prawda mało płacą ale biorą(szkolnictwo) ale np.dla tzw szkół językowych jestem zdecydowanie za stara -chociaż twierdzę nieskromnie ,że na pewno nie gorsza niż na kilogramy przyjmowani młodzi lektorzy bez doświadczenia i umiejętności uczenia cóż, signum tempora....Trzymam kciuki ,żebyś znalazła jakieś godne zajęcie i satysfakcję.A może w międzyczasie znajdziesz tu coś ciekawego zapraszamy.:)

tadeusz50 28-10-2008 19:24

Miło Cię powitać Małgosiu G. Rozgość się tu a pewnie znajdziesz wielu przyjaciół. Moja dorosła córka ma też na imię Małgorzata. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

jolita 28-10-2008 20:26

Tadeuszu
 
1 Załącznik(ów)
jakkolwiek ubolewam, że zachodzi taka potrzeba, ale w dziedzinie gaszenia pożarów Załącznik 19100 jesteś niezawodny i oby zawsze skuteczny...

Małgosia G. 01-11-2008 20:24

Witam:) Dziękuję za miłe i podnoszące na duchu slowa! Bardzo mi są w tej chwili potrzebne. Ostatnio postanowiłam podnieś kwalifikacje na bezpłatnym kursie komuterowym, prowadzonym przez młodego człowieka, studiujacego na II roku matematyki. Jest nas 15 Pań tak między 40 a 50 rokiem. I trudno w to uwierzyć ale jest to pasmo upokorzeń dla nas. Młody człowiek traktuje nas jak bezrozumne istoty, mówiac o nas np. że w tych naszych małych rozumkach dużo sie nie zmieści. Mówi do nas głosno i wyrażnie a na kursor na ekranie mówi dziubdziuś. Tragedia. Ale kobiety chodzą, bo uwazaja że nic wiecej im sie nie należy i ciuchutko mowia... bo przeciez za darmo! Tak to u nas wygląda! Az mi się dalej nie chce pisać. Pozdrawiam. Pa, Pa

Malgorzata 50 01-11-2008 20:55

Cytat:

Napisał Małgosia G.
Witam:) Dziękuję za miłe i podnoszące na duchu slowa! Bardzo mi są w tej chwili potrzebne. Ostatnio postanowiłam podnieś kwalifikacje na bezpłatnym kursie komuterowym, prowadzonym przez młodego człowieka, studiujacego na II roku matematyki. Jest nas 15 Pań tak między 40 a 50 rokiem. I trudno w to uwierzyć ale jest to pasmo upokorzeń dla nas. Młody człowiek traktuje nas jak bezrozumne istoty, mówiac o nas np. że w tych naszych małych rozumkach dużo sie nie zmieści. Mówi do nas głosno i wyrażnie a na kursor na ekranie mówi dziubdziuś. Tragedia. Ale kobiety chodzą, bo uwazaja że nic wiecej im sie nie należy i ciuchutko mowia... bo przeciez za darmo! Tak to u nas wygląda! Az mi się dalej nie chce pisać. Pozdrawiam. Pa, Pa

Malgoniu jako belfer wredny powiem ci jedno- postaw gówniarza do pionu ,wy chodzicie za darmo ale jemu PŁACĄ i on ma wykonywać swoja pracę porządnie ,a jak nie to na skargę do kierownictwa i koniec balu.Tak być nie może i nie wolno się na to zgadzać.Oni na to szkolenie maja fundusze unijne i niech nie odwalają roboty tylko szkolą .Zadaj mu pare konkretnych pytań iopiernicz zdrowo ..zobaczysz jak się atmosfera poprawi nauka nie może być pasmem upokorzeń ...a o czym jest ten kurs konkretnie -obsługa kompa podstawowa czy jakieś programy czy co????/

tadeusz50 01-11-2008 21:01

Małgorzato50 uprzedziłaś mnie bo miałem podobnie napisać a jeszcze dodatkowo pewnie mści się za pewnie swoje nie powodzienia na uczelni.

Małgosia G. 02-11-2008 12:06

Małgosiu:) Na ten kurs czekałam 3 m-ce, miał to być kurs, na którym miałam sie nauczyć pakietu ofissa. Niestety okazało sie że jest, to kurs podsawowy. Uczęszczam na niego, gdyż Panie w klubie pracy zapowiedziały że może w przyszlości bedzie taki kurs i drugim argumentem jest to że, częsć Pan które chodzą nie miały nawet kontaktu z komuterem, więc im to jest potrzebne, a niechciałabym rozbijać grupy. Małgosiu ale zrobię to co mi radzisz w stosunku do tego mhh.....nauczyciela. A z przyjemniejszych rzeczy to chcę kochanym uzytkownikom, napisać że z radościa zasiadam do tego portalu i uśmiecham sie do monitora czyli do was:))) Dziękuję, pozdrawiam. Uwazam że nie licza sie lata, liczą się nasze bratnie umysły, ktore mogą pobyć obok siebie bez powlok cielesnych i cieszyć się swoja obecnością.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:24.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.