Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-107.html)
-   -   Elton John ma syna - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-elton-john-ma-syna-komentarze-8257-print.html/)

matti 28-12-2010 16:58

Elton John ma syna - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Elton John ma syna
--------------------
No i co o tym myślicie? Ja mam mieszane uczucia, głównie ze względu na wiek, ale i na orientację... pewne jest że dzieciak będzie miał mocno "nietypową" rodzinę?

A śpiewanie Eltona lubię, nawet bardzo...

.......... 28-12-2010 21:00

Cytat:

Napisał matti
Komentarz do artykułu: Elton John ma syna
--------------------
No i co o tym myślicie? Ja mam mieszane uczucia, głównie ze względu na wiek, ale i na orientację... pewne jest że dzieciak będzie miał mocno "nietypową" rodzinę?

A śpiewanie Eltona lubię, nawet bardzo...


egoizm, egoizm i po stokroć egoizm.

bronczyk 28-12-2010 21:12

Wydaje mi się, że dziecko będzie szczęśliwe. A to najważniejsze. Wolałabym, aby rzeczywiście to było jakieś niemowle bez rodziców, ale jeśli chcieli tak, to trudno. Nie widzę tu żadnego egoizmu.

Scarlett 28-12-2010 21:13

Dziecko będzie szczęśliwsze, niż nasze w niektórych Domach Dziecka, gdzie karmi się dzieciaki tabletkami psychotropowymi.:mad:

slava 28-12-2010 21:17

Przyznaję rację Luizce i bronczykowi.

wuere'le 28-12-2010 21:30

Zawsze podkreślam, że nie mam nic przeciwko temu kogo, kto i jak kocha, nie mogę się jednak zgodzić na to, aby osoby będące w homoseksualnym związku wychowywały dziecko.
Chodzi o to, że taka rodzina jednorodna nie może, w sposób przyjęty kulturowo w naszej szerokości geograficznej, wychować odpowiednio dziecko przygotowane do roli męża/żony, ojca/matki.
Tu potrzebne są jednak obie płcie.
Dziecko musi znać rolę matki, ojca, musi wiedzieć, że jest kobieta i mężczyzna i, że oni się różnią i budową ciała i zachowaniem itd.
Podczas rozwoju osobniczego następuje kształtowanie ról społecznych. Gdzie w związku homoseksualnym jest miejsce na takie wychowanie? Jeśli dziecko w trakcie rozwoju dojdzie w okresie dojrzałem do wniosku, że lubi te sama płeć, to już jest zupełnie inna sprawa, ale wychować należy zgodnie z oczekiwaniami społecznymi.

Scarlett 28-12-2010 21:33

Świat się niestety zmienia i zapatrywania są inne, odważniejsze
i my seniorzy powinniśmy zacząć się przystosowywać do tych zmian. Nie jesteśmy w stanie zatrzymać zmieniającej się rzeczywistości. Gdyby adoptowali dziecko z krajów trzeciego świata, nie byłoby tyle gadania.

slava 28-12-2010 21:36

Cytat:

Napisał wuere'le
Zawsze podkreślam, że nie mam nic przeciwko temu kogo, kto i jak kocha, nie mogę się jednak zgodzić na to, aby osoby będące w homoseksualnym związku wychowywały dziecko.
Chodzi o to, że taka rodzina jednorodna nie może, w sposób przyjęty kulturowo w naszej szerokości geograficznej, wychować odpowiednio dziecko przygotowane do roli męża/żony, ojca/matki.
Tu potrzebne są jednak obie płcie.
Dziecko musi znać rolę matki, ojca, musi wiedzieć, że jest kobieta i mężczyzna i, że oni się różnią i budową ciała i zachowaniem itd.
Podczas rozwoju osobniczego następuje kształtowanie ról społecznych. Gdzie w związku homoseksualnym jest miejsce na takie wychowanie? Jeśli dziecko w trakcie rozwoju dojdzie w okresie dojrzałem do wniosku, że lubi te sama płeć, to już jest zupełnie inna sprawa, ale wychować należy zgodnie z oczekiwaniami społecznymi.

A co powiesz jak matka sama wychowuje w biedzie swoje dziecko , bo tatuś poszedł w siną dal i nie płaci alimentów.

Scarlett 28-12-2010 21:38

Albo tatuś zabija swoje dwoje dzieci?
Zabija bez powodu wyraźnego, a mógł oddać do Domu Dziecka jak mu przeszkadzały.

eledand 28-12-2010 22:00

Wuerrelle,czy Ty uważasz że Syn Eltona,juz w pieluchach będzie Gejem lub Pedałem.
Należą mu się jusz,od dwu dni życia "Nałuki"--Nałuki,aby temu małemu-Bachorowi to wywlekli klechy z głófki.
Swoimi metodami na przykład stosowanymi w Irlandii.

slava 28-12-2010 22:06

Racja, sposoby wychowywania dziewczyn w Irlandii przez siostry zakonne to horror.

slava 28-12-2010 22:08

Poza tym , myślę że w szczęśliwym zwiazku dziecko ma dobrze i ma odpowiednie wzorce, niezależnie czy to jest para lesbijska, czy homoseksualna

Scarlett 28-12-2010 22:09

przynajmniej nie bedzie miało tak:
http://www.tvn24.pl/0,1687595,0,1,bi...wiadomosc.html

slava 28-12-2010 22:12

Zakon sióstr w Irlandii
 
Dziewczęta są tu po to, by pokutować za grzechy w sposób określony przez zakonnice. Będą przez 7 dni w tygodniu, po 9 godzin dziennie pracowały w pralni (pralnie prowadzone przez Magdalenki są przedsiębiorstwem dochodowym, na którym siostry zarabiają krocie). Nie za pieniądze. Za możliwość osiągnięcia życia wiecznego. Będą jadły owsiankę (posiłki zakonnic są królewskie), spały w obskurnej zbiorowej sali zamykanej na klucz. Będą bite, poniżane i uczone wstrętu do własnego ciała. Będą świadczyć usługi seksualne księżom. Będą tresowane, żeby nigdy nie uwolnić się od poczucia winy. Ich emocjami rozporządzać będą zakonnice. Nie będą ze sobą rozmawiać, nie będą się przyjaźnić. Najczęściej będą słyszały „Wracaj do pracy”. Będą niewolnicami do końca życia. Magdalenek nie opuszcza się na własne życzenie. Można stamtąd wyjść, kiedy ktoś z zewnątrz się o to upomni. Ale o grzesznice w katolickiej Irlandii się nie upomina. Można uciec. Ale obite ciała i zakrwawione, ogolone głowy złapanych uciekinierek skutecznie odstraszają

wuere'le 28-12-2010 22:27

Cytat:

Napisał wiesia29
A co powiesz jak matka sama wychowuje w biedzie swoje dziecko , bo tatuś poszedł w siną dal i nie płaci alimentów.


Wiesiu, ale dziecko wie, że jest matka i ojciec.
Luizko:
Świat się niestety zmienia i zapatrywania są inne, odważniejsze i my seniorzy powinniśmy zacząć się przystosowywać do tych zmian. Nie jesteśmy w stanie zatrzymać zmieniającej się rzeczywistości. Gdyby adoptowali dziecko z krajów trzeciego świata, nie byłoby tyle gadania.[/i][/i][FONT="Georgia"]
Też się z tym nie zgadzam.
[/font]

Eledand, wybacz ale tego :
Wuerrelle,czy Ty uważasz że Syn Eltona,juz w pieluchach będzie Gejem lub Pedałem.
Należą mu się jusz,od dwu dni życia "Nałuki"--Nałuki,aby temu małemu-Bachorowi to wywlekli klechy z głófki.
Swoimi metodami na przykład stosowanymi w Irlandii.



nie rozumiem

bronczyk 28-12-2010 22:30

Dziecko musi znać rolę matki i ojca. A jak tatuś i mamusia sami nie znają swojej roli to co? Świetnie, że dziecko ma tatusia narkomana lub pijaka. Wzór ojcostwa, albo mamusię z siódmym niemowlęciem w drodze. A to dziecko będzie miało tak wiele możliwości, aby dowiedzieć się o różnicy płci, że o to nie musimy się martwić.

eledand 28-12-2010 22:31

Witajcie i te Orgie,to już kiedyś opisać Boccagio.
Były to ciekawe Księgiii.????????
Nie powiem;Wuerrellle.!!!!
A Inkwizycja - Hiszpańska,czy wiele się u nas zmieniło,nie sądzę.

slava 28-12-2010 22:34

Cytat:

Napisał bronczyk
Dziecko musi znać rolę matki i ojca. A jak tatuś i mamusia sami nie znają swojej roli to co? Świetnie, że dziecko ma tatusia narkomana lub pijaka. Wzór ojcostwa, albo mamusię z siódmym niemowlęciem w drodze. A to dziecko będzie miało tak wiele możliwości, aby dowiedzieć się o różnicy płci, że o to nie musimy się martwić.

bronczyk pięknie napisane, jesteś wielki

Scarlett 28-12-2010 22:36

trochę teraz mam wątpliwości jejku, bo Elton też ćpał, ale mam nadzieję, że skończył z nałogiem i będzie przykładnym ojcem/matką:D

eledand 28-12-2010 22:39

Słuchaj Wueeee';
Czy ten wielki Elton John;spłodził to dziecko z Mężczyzną:!!!!!


Czy z Kobietą,chyba dobrze słyszałam ,że Kobieta to dziecko urodziła z własnej Macicy.
Zabronione są dzieci z tzw.Prubówki lub z innego żrodła poczęcia,ale zdrowego,które będzie miało ochote na życie a nie na niedolę.

Dość biedy oglądam na Necie i mogę Tobie jutro na wątku parę drsstycznych ujęć posłać \.\
Łeb Tobie stanie do góry nogami. Ze zgrozy--ZapamiętajNie każdy świat powinien ten plód oglądać.:mad:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:37.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.