menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #31041  
Nieprzeczytane Wczoraj, 07:24
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 090
Domyślnie

Dzień dobry deszczowy! Całą noc padało i teraz też pada - spokojnie, nieulewnie... niech pada. Dzisiaj mam kosmetyczkę i manikiurzystkę - zwykle robię pazurki sama, ale jak szaleć, to szaleć. Jeszcze przyśpieszone weekendowe zakupy i sprzątanie.
Kawa na dobry humor!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31042  
Nieprzeczytane Wczoraj, 08:08
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Niemcy
Posty: 2 623
Domyślnie

Witaj Krysiu - dziękuję za poranną kawkę.
Zrobiłaś kipisz w szafach, jeszcze kosmetyczka, manikiurzystka i zrobisz się na bóstwo -
to pewnie jakaś randka się szykuje ??
A pewnie, ja też tak lubię czasem wystroić się dla chociażby lepszego samopoczucia.
U mnie na razie słonecznie, nie pada.
Pogodnego dnia Wam wszystkim życzę i cieplutko pozdrawiam.

__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
POZDRAWIAM SERDECZNIE ❤️ Krystyna B-S ❤️

Odpowiedź z Cytowaniem
  #31043  
Nieprzeczytane Wczoraj, 13:21
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 090
Domyślnie

Krysiu, to nie randka. Szkoła, w której pracowałam połowę życia, obchodzi 80-lecie. Z tej okazji jest 3-dniowa impreza ( do tego dochodzą także noce ) Jutro świętujemy jubileusz, w sobotę zjazd absolwentów, a w niedzielę "róbta, co chceta" . To nie jest pierwsza tego typu uroczystość, ale tym razem jakoś bardzo przeżywam.

Na jutro ku przestrodze

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31044  
Nieprzeczytane Wczoraj, 14:01
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 25 997
Domyślnie

Erdomed Muco

Czy ktoś brał.

Mam męczący kaszel i spróbowałam może mi pomoże.

Dr rodzinna mi poleciła, że dobry lek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31045  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:39
Jewka52's Avatar
Jewka52 Jewka52 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Polska
Posty: 3 676
Domyślnie

Witam popołudniowo
Krysia już pewnie przygotowana do ''trzydniówki''
oby pogoda dopisała.

Krystynko, też pozdrawiam Ciebie serdecznie,
zdrówka życzę dla Ciebie i małżonka

Siri, nie znam tego leku.

Gdzieś się Danusia zapodziała w ferworze imprez

U mnie dziś ciemne chmury przewalają się w różne strony
ale nie pada, rano jeszcze padało, a wychodziłam po 9-tej
to już ustało, chłodniej ale dobrze, po deszczu świeże powietrze.
Zrobiłam dziś trasę do szpitala i z powrotem,
kardiolog dopatrzył się nieprawidłowości w moim serduchu,
przepisał tabl , wykupiłam i będę się kurować
Jednak trzeba się kontrolować i nie lekceważyć za długo,
jak coś się zauważa, bo z sercem nie ma żartów.
Jeszcze we wtorek mam mieć ECHO, i mogę jechać
do domku pod lasem

Mamy wysyp truskawek, u mnie na osiedlu jest jeden warzywniak, i tam kupuję truskawki,
ma taką odmianę ogromnych i słodkich.
Trzeba by zrobić zapasy na zimę, ale chyba będą tańsze,
na razie trzymają ceny od 10- ciu do 14-tu zł


__________________


Uwielbiam, jak Lato otacza mnie swymi ramionami jak ciepły koc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31046  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:29
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 090
Domyślnie

O matko, Ewa, jakie dobrości!
Siri, też nie znam tego leku, nigdy nie brałam. Ostatnio pulmunolog zmienił mi Seebri na Anoro, podobno o silniejszym działaniu, ale nie widzę różnicy, może nawet mi gorzej.
Ewa, dobrze, że trzymasz rękę na pul..., tzn. na sercu. Z tym organem trzeba szczególnie ostrożnie, do wielu rzeczy jest potrzebny.
Danusia odpoczywa po jednej imprezie i zaraz zbiera siły na następną, a w przerwach sprząta po remoncie.
Truskawki u nas w podobnych cenach 10 - 13 zł. Tańsze chyba nie będą. Krysiu, po ile u Ciebie?
Herbata gotowa, zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31047  
Nieprzeczytane Wczoraj, 21:58
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 090
Domyślnie

Dobranoc!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31048  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:03
Jewka52's Avatar
Jewka52 Jewka52 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Polska
Posty: 3 676
Domyślnie Dzień dobry !!!



Słoneczko i lazur po deszczowych dniach to przyjemnie się obudzić
i pić kawę , zapraszam
Mam dziś plan ogarnięcia chaty, a po południu gdzieś wyruszyć. Nie wiem jeszcze gdzie
i czy na pewno będzie mi się chciało ? czas pokaże.

Miłego dnia wszystkim co tu zajrzą



Pozwól mi odetchnąć
Pozwól jak ptak w powietrze
Wzbić się i.... odetchnąć
Pozwól mi być szczęśliwą
Jak dziecko cieszyć się z wszystkiego
Po prostu... szczęśliwą
Pozwól mi zrozumieć
Pozwól zrozumieć ten świat!
Życie.... zrozumieć
Pozwól mi kochać
Pozwól wszystko pokochać!
Jedynie... pokochać
Czy to zbyt wiele??
Szczęśliwą być, zrozumieć, odetchnąć, pokochać....

autor nieznnany.
__________________


Uwielbiam, jak Lato otacza mnie swymi ramionami jak ciepły koc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Agenci Podróży - 55 plus bez granic - komentarze es55ca Ogólny 16 30-05-2008 08:27
Wspomnienia z podróży ignesja Podróże, turystyka 7 19-05-2008 21:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.