menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie > Rzeszów
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-07-2025, 10:07
rozmar rozmar jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 222
Domyślnie Płatność kartą w taxi


Nie noszę gotówki, więc zawsze pytam – czy większość taksówek w Rzeszowie ma terminale? Czy trzeba się umawiać na kartę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-07-2025, 11:32
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 823
Domyślnie

Nie wszystkie taxi mają terminale, ale coraz więcej firm to ogarnia. Na przykład: https://taxi24-rzeszow.pl/ – tam wystarczy przy zamówieniu powiedzieć, że płacisz kartą, i podeślą auto z terminalem. Sprawdza się to też przy firmowych kursach, jak trzeba rozliczyć bezgotówkowo.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-05-2026, 01:39
adik356 adik356 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 219
Domyślnie

Ciekawa sprawa z tymi płatnościami w taxi. Oprócz tradycyjnych firm taksówkarskich coraz więcej ludzi korzysta też z aplikacji mobilnych. Jeśli ktoś myśli o zostaniu kierowcą w takich apkach, warto wiedzieć że istnieją firmy ułatwiające start bez zakładania działalności. Sprawdź przykładowo https://arbez.pl/partner-rozliczeniowy-pila/ - tam znajdziesz szczegóły takiej współpracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Taxi Rzeszów jaka ogarnięta firma Baisa Rzeszów 1 02-06-2025 10:47
Konto z darmową kartą płatniczą teraska Senior w banku 2 20-12-2019 23:50
Kosztowne płacenie kartą za granicą - komentarze 5.172.233.xxx Ogólny 0 25-01-2017 11:21
Na wakacjach płać kartą bezpiecznie - komentarze 94.232.220.xxx Ogólny 0 18-07-2016 14:45
Płatność kartami na Poczcie Polskiej już od czerwca - komentarze 195.26.22.xxx Ogólny 0 25-05-2016 12:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.