|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Nie noszę gotówki, więc zawsze pytam – czy większość taksówek w Rzeszowie ma terminale? Czy trzeba się umawiać na kartę?
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Nie wszystkie taxi mają terminale, ale coraz więcej firm to ogarnia. Na przykład: https://taxi24-rzeszow.pl/ – tam wystarczy przy zamówieniu powiedzieć, że płacisz kartą, i podeślą auto z terminalem. Sprawdza się to też przy firmowych kursach, jak trzeba rozliczyć bezgotówkowo.
__________________
tak to jest |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Ciekawa sprawa z tymi płatnościami w taxi. Oprócz tradycyjnych firm taksówkarskich coraz więcej ludzi korzysta też z aplikacji mobilnych. Jeśli ktoś myśli o zostaniu kierowcą w takich apkach, warto wiedzieć że istnieją firmy ułatwiające start bez zakładania działalności. Sprawdź przykładowo https://arbez.pl/partner-rozliczeniowy-pila/ - tam znajdziesz szczegóły takiej współpracy.
|
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Taxi Rzeszów jaka ogarnięta firma | Baisa | Rzeszów | 1 | 02-06-2025 10:47 |
| Konto z darmową kartą płatniczą | teraska | Senior w banku | 2 | 20-12-2019 23:50 |
| Kosztowne płacenie kartą za granicą - komentarze | 5.172.233.xxx | Ogólny | 0 | 25-01-2017 11:21 |
| Na wakacjach płać kartą bezpiecznie - komentarze | 94.232.220.xxx | Ogólny | 0 | 18-07-2016 14:45 |
| Płatność kartami na Poczcie Polskiej już od czerwca - komentarze | 195.26.22.xxx | Ogólny | 0 | 25-05-2016 12:15 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|