Wątek: Szkolne życie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 13-02-2008, 09:43
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inny_15
^^ Teraz szkoła wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś... w ubikacjach grupki z papierosami, wulgarne zachowanie w stosunku do nauczycieli, większość osób się w ogóle nie uczy, wagarują itp
Pozdrawiam.
Bez przesady tez nie było tak różowo pomijając obowiązkowe uniformy i tarcze reszta była podobna tylko zabawki były inne.Też były bójki ale nie tak na widoku,też paliło się faje,tez był i alkohol.Tak więc ja nie widzę specjalnej różnicy. Byliśmy biedniejsi więc 1 piwo to był już spory wydatek dlatego nie widziało się tak dużo pijanej młodzieży myślę ze tylko ze względu na kasę.Nauka tez zalezała od nauczyciela inna sprawa ze było jakby więcej prawdziwych nauczycieli z pasją io misją wbicia nam do głów wiedzy.Ale młodzież i wtedy i dzisiaj jest podobna powtórzę jeszcze raz tylko zabawki mamy inne.Nie byłem ten grzeczny więc po łapach często zbierałem i proszę wierzyć naprawdę bolało co wcale nie znaczy ze się nie uczyłem do dzisiaj chwalę się już wnukom świadectwami z bardzo dobrymi ocenami co przy braku pokory nie było i wtedy proste.
Odpowiedź z Cytowaniem