Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 02-03-2008, 12:48
michal123 michal123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 2
Domyślnie

Witam dociekliwych Państwa,

widzę, że źle został odebrany post, który napisałem. Po pierwsze nie jestem terapeutą i nie wyważam otwartych drzwi a wstępny tekst, który napisałem nie jest żadną ankietą tylko zaproszeniem do dyskusji. Osobiście nie mam żony nie mówiąc już o stażu większym niż 25 lat.

Jako dokumentalistom telewizji TVN postawione zostało nam zadanie przygotowanie programu o długoletnich małżeństwach i ich kłótniach. Nie mamy wyznaczonych ram, bo mijałoby się to z celem. Nie chcemy przygotowywać ankiety z setką pytań, bo to też nie o to chodzi. Szukamy najnormalniejszych w świecie ludzi, którzy są gotowi z nami porozmawiać i opowiedzieć jak sprawa wygląda w ich domach. Wśród osób, z którymi udało nam sie dotychczas skontaktować są bądź patologie (głównie związane z problemami alkoholowymi) bądź pary, które potrafią do kłótni podejść z dystansem. Pierwszy model wykluczamy co daje nam możliwość nagrania programu o wesołym zabarwieniu z pomocą tych drugich.

Proszę więc o zostawieniu na boku uwag, że nie wiemy o czym piszemy, bo oczywistym jest, że to Państwo wiedzą od nas więcej i dlatego potrzebujemy Państwa pomocy. To od Was zależy jak ostatecznie może wyglądać program.

pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem