Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11363  
Nieprzeczytane 27-11-2011, 03:51
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 799
Domyślnie

Witajcie... jak widzicie już jestem wyspana i pełna wigoru. Zrobiłam nawet pierwsze podejście do lini przenikajacych się. DJ podpowiedział.
http://www.youtube.com/watch?v=DOFGbcRHsk0

Byłam u Elfika zobaczyć filmik na temat 3D... pokazane i opowiedziane. Można teraz robić różności jak ktoś ma ochotę.
Byłam też tam gdzie zadaje się pytania, już wiem jak to działa.
Tylko jedna rzecz, gdy robicie serce, nie tam gdzie pokazane trzeba iść po narysowaniu serca na drugiej warstwie, i potem trzeba jednak zrobić pewne działania, Maryshia dobrze opisała tuto ja zrobiłam nowe zrzuty, zaglądnijcie do DJ.

Tutaj tylko wam podpowiem, że najlepiej na poczatek robić serce kolorowe, potem trzeba mu dodać ten sam kolor, i zapisać go, szczegóły u DJ... znikają wówczas te linie szare, co to przedzielają sece. I potem otwierając Okno-3D... macie możliwości dodania czego chcecie, traktując każdą warstwę osobno, macie to pokazane w tym właśnie otwartym oknie 3D.

Tam można dodawać swiatło, przekręcać, tylko wcześniej trzeba zmienić warstwę na dynamiczną, a na koniec... pixelizować!

...

Serce robiłam w portable polskim, mając kartę graficzną taką jak trzeba, sam program proponuje ci pójście do Preferencji żeby zaptaszkować co tam trzeba, żeby 3D działało.

Zmieniłam kilka zrzutów, zrobiłam je po polsku. Będzie przejrzyściej.
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 27-11-2011 o 07:53.