Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 16-04-2012, 21:39
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aleksandra xs
Przykro mi, że Państwo są nieco uszczypliwi. Napisałam prośbę o opinie, poradę a spotykam się z podejrzliwością i kpiną. Czy rzeczywiście przyjaźń to brzmi tak podejrzanie? Czy pomoc w zakupach albo wyjazd do teatru to chęć naciągania emeryta? Jestem samotna tak w życiu bywa nie zawsze los zależy od nas. Zawsze dobrze się rozumiałam ze starszą ciocią, dziadkami ale ich zabrakło i może stąd ten sentyment do seniorów. W ciągu kilku lat odeszło wielu moich bliskich dlatego zastanawiam się nad tym etapem w życiu. Mój dom nie ma być miejscem komercyjnym a luksusowym, no cóż trudno ciągnąć do teatru, kina kogoś kto liczy każdą złotówkę. Moja oferta nie jest ani żadną reklamą ani tym bardziej oszustwem. Wynajmując takie mieszkanie ryzykują obie strony ale wynajem to nie cyrograf na dożywocie.
Jeśli ktoś z Państwa zechce porozmawiać osobiście podam mój telefon - aleksandraxs@onet.pl
Ps. Ceny nie podawałam ale myślę o 2 tys za wynajem trzypokojowego luksusowego mieszkania z tarasem i ogrodem w dwurodzinnym domu+koszty utrzymania a te każdy poniesie sam według własnych potrzeb.
Ciepło pozdrawiam Aleksandra



1. Przyjaźń nie jest na pstryk
2. Samotność każdy sobie wypracował.
3. Luksus przez każdego jest rozumiany różnie.
4. Różniste upodobania ma każdy i różne przypadłości.
5. Kto ma pieniądze to w swoim miejscu zamieszkania może zorganizować sobie luksusowe warunki z zaopiekowaniem, wyjazdami łącznie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem