Wyświetl Pojedyńczy Post
  #231  
Nieprzeczytane 23-05-2012, 16:35
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Witam dziewczyny ! Nie odzywałam się, bo od rana miałam niespodziewanych gości. Koleżanka, która miała wczoraj pomagać mi w przesyłaniu zdjęć przyszła dopiero dziś. Stwierdziła, że w moim smartfonie są problemy z transmisją pomiędzy aparatem fotograf. a galerią czy profilem i to jest "wina" jakości smartfona, a nie np wielkości zdjęć. Doszłyśmy obie do wniosku, że nie będę się teraz denerwowała tym przesyłem, tylko wejdę w temat z powrotem jak już kupię laptopa (może już za miesiąc).
Helenko, pomimo tego, co wyżej napisałam, spróbuję jeszcze z tym zmniejszaczem, do którego link podrzuciłaś.
Odwiedziła mnie koleżanka z liceum, na stałe miszkająca w RFN, która zdecydowała na emeryturę wrócić do Polski. Tutaj jej niemiecka emerytura ma zupełnie inną wartość, dzieci rozsypały się po swiecie, a ona już bez męża wraca na stare śmieci. Inna moja znajoma też wraca z Kanady, ale oboje z mężem tutaj będą inwestować i pracować. One obie mogłyby zamieszkać w każdym innym miejscu kraju, ale wolą do miejsca dzieciństwa i młodości wrócić. Miłego popołudnia !
Odpowiedź z Cytowaniem