Wątek: Teraz kobiety
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #48  
Nieprzeczytane 18-09-2012, 13:54
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
No właśnie,,,, Jarosławie,... Ty widzisz tylko kobietę do czarowania,,,a proza zycia jest inna, kobieta MUSI sobie radzić w sytuacjach , w których mężczyzna często by zginął, spojrz szerzej na cały świat,,,, masz bardzo krótki wzrok,,,
zobacz swoje srodowisko,,, ale to przedmiejskie, a może zainteresujesz się dziećmi, które noszą węgiel w woreczkach do swoich familoków? Twój swiat zycia bardzo odbiega od tego, którego nie chcesz widzieć,,
A opony? Kobiety chyba nie będą ich palić nawet w sytuacji bez wyjścia, bo patrzą szerzej na świat , myśląc o przyszłości i wiedzą, że to trucizna ekologiczna. Palenie opon zostawimy głupcom.
Nie mam krótkiego wzroku, widziałem bardzo dużo w życiu i straszne kontrasty. Widziałem kobiety utrzymujące domy i wielodzietne rodziny nawet dwu, trzy pokoleniowe. Widziałem kobiety na wysokich stanowiskach doskonale zarządzających firmami i co rok je spotykam na kolejnych Galach Fair Play i Gazelach Sukcesu. Tak że nie porównuj mnie do jakiegoś kmiotka z zaścianka z betonowym podwórkiem. Mnie bardziej chodzi o kobiety niż tym prymitywnym politykom co Wam podawali wytęsknioną spoconą rękę. Nikt Wam nie zabrania uprawiania sportów dotychczas należących do mężczyzn ani wysokich stanowisk w firmach czy polityce. Tylko nie zamieniajcie się na drobne. Próbujcie wszystkiego, tylko nie dajcie się wmanewrować, bo tak samo jak są oszołomy wśród facetów tak samo oszołomiaste są kobiety, szukające wsparcia u niczego nie przeczuwających przedstawicielek swojej płci dla własnych potrzeb i wygórowanych chorych ambicji.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem