Wątek: Dzieci świata
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Nieprzeczytane 20-01-2013, 20:02
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lulka
Proponuję zamieszczać swoje autorskie zdjęcia dzieci z różnych stron świata, nie pozowane, tylko uchwycone w obiektywie w czasie swoich wędrówek.
Temat wdzięczny, jak się poszuka w swoich zbiorach, to pewnie każdy coś znajdzie.
Mogą być również pociechy ze swoimi rodzicami.

Lulka, dziekuje za zaproszenie. Watek napewno bedzie ciekawy bo i temat wdzieczny. Bardzo sie ciesze, ze umiescilas go w dziale "Fotografia", gdzie mozna tylko i wylacznie wstawiac wlasne autorskie fotki lub kogos z rodziny czy znajomych.

Postaram sie poszukac w moich zdjeciach z licznych podrozy i napewno znajdzie sie pare ujec. Szkoda, bo najwiecej mam z Afryki: Kenya, Tanzania, Ethiopia, Burkina, Mali...niestety nie moge ich pokazac bo figuruja na nich syn i synowa , ktorzy tam "dzialaja" dla dzieci. Moja zelazna zasada - nie pokazuje zdjec na forum z moja rodzina.

Zaczne od dzieci w Maroku, gdzie w Polnocnej czesci,40 km od Tangeru w miejscowosci Chaouen -Chefchaouen (blekitnego miasta) udalo mi sie zlapac zupelnie dobrze w obiektyw, mala dziewczynke siedzaca na blekitnych schodach miasta. W krajach arabskich, ktore sa zamieszkale przez muzlmanow bardzo ciezko, wrecz niemozliwe jest robienie zdjec twarzy. Trzeba bardzo uwazac aby nie narazic sie na klopoty.






__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem