Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1241  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 00:59
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Siri ja powiem jedno. Uwazam ze dla farmaceutow wpajanie nam ze MUSIMY brac jakies leki jest oplacalne. Ale czy to oplacalne dla naszego zdrowia? W zeszlym tygodniu w tv gadali o szkodliwosci witamin. Tak, o szkodliwosci i o tym o ile procentow skracaja nasze zycie. Z wlasnego podworka moge powiedziec ze jakis czas bralam witaminy dla kobiet 50+. I nagle przestalam. Ostatnie wyniki badania krwi mialam LEPSZE! Wytarlam tym slepia swojej pani doktor. Nie, ja nie mam do niej pretensji bo oni sie ucza co na co zapisywac ale nikt ich nie uczy co w danej pigulce jest. Mialam dobrego aptekarza. Czesto mi zmienial leki zapisane przez lekarza twierdzac ze biorac cos tam na wysokie cisnienie nie moge tego czy owego. I mimo iz Arab, ufalam mu bardziej!
Marylko nie wazna przyczyna wycieczki, wazne ze wycieczka udana! Sliczna Ty, sliczny dino!
Ja w sumie tez mam swieze i czyste powietrze. Na mojej ulicy rano i po pracy troche ruchu jest ale poza tymi godzinami to calkiem spokojnie. Czasami dzieciaki ida do lub ze szkoly... Szkoda tylko ze daleko do oceanu buuuu. Ja bym chciala tak z max 15 min! A mam minimum 40 min. Po drodze sa rozne parki, zielence ale ja wole plaze, wode.
No wlasnie Maniu, organy kazdego czlowieka indywidualnie radza lub nie radza sobie z tym co jemy. I chyba nasz organizm sam podpowiada na co ma ochote. Margaryna w sumie chyba powstala zeby tuczyc indyki. Indyki odmowily jedzenia wiec “nowosc” nam wcisneli jakie to dobre. A jak to moze byc dobre jak to sam olej? Rosolek pewnie tez za tlusty jak na nasz wiek! A ja kupilam kurke zlotopiorke i wczoraj bez makaronu, prawie ze prosto z gara wypijalam ile sie dalo. A piesie jak kolo mnie tancowaly no bo ta zlotopiorke (szczegolnie cycki) ktos musi zjesc. Dla mnie bleee.
Ogolnie noc mialam do dupy! Najpierw mi bylo zimno. Wzielam otworzylam lozko a tam zimowa koldra szczerzyla do mnie zebiska! No jak mialo mi byc cieplo pod letnia? Juz nie mialam sil bawic sie w przebieranie poscieli tylko na wszystko wlanelam i wlazlam pod ta sterte. Nawet piecholki spaly spokojniej Co prawda ja sie budzialam dosc czesto bo kaszel, bo zatkany nos...I rano doszlam do wniosku ze wyplaty sa a o reszte niech sie inni martwia! Nie ide do roboty! Tez mam dzien dziecka
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem