Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1258  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 20:36
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

A ja dzis miałam biegany dzionek i dopiero zlądowałam w chałupie , ale wiadomo koncówka dnia była na działce i teraz strach mnie ogarnia ze jakby przyszedl mróz to bedzie tragedia .dzis zostawiłam takie dymiące kawalki drewna zeby zadymiac przed mrozem .
Siri no to mobilizacja i kąty opróżniac .
Marylcio no niby mam rekreacyjną działke ale na rekreacje czasu brak bo zawsze cos do roboty jest , bo roslinek tyle ze i na kilka takich działeczek by wystarczyło .Trawniczka jest kilka metrów a reszta to busz fascynują mnie roslinki i juz bylejakich nie sadzę bo na nie szkoda mi miejsca a mam tez i super rarytasy
Anek no rosołek bez makaronu to przecie bebzunka nie zapełni , ale jak leń to leń i co pieski dąły troche
swojego gestego
No deszczyk taki siapiacy to wesoły nie jest ale jak u nas ostatnio takie deszcze z gradem walacym i wałujace całe ogrody to juz bym wolała siapiacy .
Hehe a gołabek caly czas uparcie spaceruje mi po balkonie no i ranne pobudki tez uskutecznia ot wredota z niego
Musze połazic po necie bo mały w sobotę wygrał bilet na Motoarene ale tylko jeden no i ciekawe ile bedzie drugi kosztował
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem