Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 04-06-2013, 12:39
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Pluto ,w tym względzie masz rację ,Polska nam wypiękniala.
Male miasteczka są coraz ladniejsze,dobrze że warszawka nie w nich nic a wlaściwie niewiele do powiedzenia.
Denerwują mnie jednak posłowie którzy przede wszystkim widzą koniec wlasnego nosa.Dla nich nie dobro Polski się liczy ale wlasne interesy.Akurat moje przemyślenia dotyczą reformy Gowina.Sądy muszą być"nasze",bo nie daj Boże na rozprawę przyjedzie jakiś sędzia nieznajomy.....A widać co się dzieje z sądownictwem ,policją i innymi slużbami w małych miejscowościach. Kto mocniejszy dostęp ten ma rację.I może tu quasimodo ma trochę racji
Cytat:
Mam! Wystrzelić z Aurory i ruszyć na Pałac Zimowy może coś z tego wyjdzie...
.
Jaroslaw pisze ,że państwo niszczy przedsiębiorcow/ze smutkiem muszę przyznać ,ze tak bywa/,ale są rownież przedsiębiorcy którzy bardzo okradają państwo i ludzi.Na moim terenie/miasteczko 15.000/jest szwalnia.Notorycznie rok rocznie szwaczki przed końcem strarego i na pocxzątku nowego roku idą na zwolnienia,a wówczas ona zatrudnia je jak potrzeba na telefon,nie mowiąc o tym że nie zdarzylo się aby placila za urlop.Czy nikt tego nie widzi,nie, prawdopodobnie urzędnicy kontrolujący mają z tej choroby wlasnych oczu wymierne korzyści.
Co robią posłowie aby to zmienić,ano nic i nie ma tu mowy o jednej partii,generalnie wszyscy.Liczy się jeden z drugim z tym,ze jak nie zostanie poslem to zalapie się do jakiegoś urzędu,rady nadzorczej czy jeszcze jakiś smakowity kąsek się trafi.
Niektórzy w innym wątku politycznym narzekają na korupcję,oczywiście ocena tylko do w stosunku do obecnej wladzy,pytam czy w całej Polsce na szczeblach powiatowych,gminnych rządzą Peowcy?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem