Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50  
Nieprzeczytane 13-08-2013, 17:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
.

Nie przesadzaj z tą twoją wiedzą na temat islamu i znajomości koranu. Może przejdziemy na źródło i będziemy się odnosić do tych źródłowych zapisów . W Polsce gdzie operujemy znajomością języka polskiego trudno wymagać znajomości arabskiego czy angielskiego , trzymajmy się rewaliółw.

Waclawie, toz wyraznie napisalam, ze nie jestem ekspertem od Islamu - przeczytaj moj pierwszy wpis. Troche zartujesz, ze w Polsce ludzie nie znaja obcych jezykow. Zdecydowanie wielu Polakow doskonale wlada angielskim...a arabskim, nie wiem.Chyba wielu z nich bylo i jest tlumaczami w Iraku, gdzie polskie wojsko siedzi i diabel wie co tam robi?Wiec z pewnoscia znaja arabski. Nie znam tego jezyka a szkoda, bo pewnie lepiej bym mogla zrozumiec wiele spraw zwiazanych z Islamem, jako, ze maja wiele cennych zrodel w licznych bibliotekach.

Zdecydowanie, mam swoje zdanie, opinie i poglad, ktore staram sie obronic.Kazda dyskusja, pod warunkiem, ze jest na poziomie i nie przekracza czerwonej linii - jest zawsze potrzebna i pozadana.

Wiec, zejdz na ziemie, nie kluj mi w oczy Twoimi frazesami o operowaniu takim czy innym jezykiem. Chwyt ponizej pasa. Mowmy o Islamie jako religii, odpowiadajmy na zadane nam pytania przez innych. DYSKUTUJMY.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem