Wyświetl Pojedyńczy Post
  #43270  
Nieprzeczytane 13-09-2013, 18:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał POLA
Hypatio czepialska
Przecież to Ty użyłaś określenia "zagłada", nie ja.
a)Nie podniesie się w tym sensie, że podzieli los lewicy (wybory!) i nie będzie mieć powodu do kolejnego "zwycięstwa".
b) Millerowi wolniutko wracają do łask (niektórych wyborców) z wielkim apetytem na rządzenie - jak każda opcja; popatrz, jak długo się podnoszą; ten sam los przewiduję dla PO, jeśli w ogóle się nie rozpadnie.

Kto?
Ten, który dzisiaj dał dyla z sejmu, żeby móc zaistnieć na pisowskim wiecu przed urzędem premiera.
Na razie jest przed, a potem wejdzie do środka.
Ten który dał dyla z sejmu,to jest lewa prawica. Tak się dziwnie składa ,że wokół mnie sam elektorat PO,rodzina ,dzieci ,znajomi,przyjaciele itp,który przeszedł drogę - nomem omen - od ROADU do PO i na 100 % nie zagłosujemy na lewą prawicę,ani na prawą lewicę ! Więc musi zakiełkować coś co będzie w sferze ideowej,światopoglądowej i gospodarczej przypominać PO ,które ponoć ''się nie podniesie'',a więc czy się to komuś podoba czy nie ,będzie kontynuacją.
Podobny podział jest np w stanach - demokraci/republikanie - i nikt tam nie spazmuje,że jakby nie patrzeć są dwa bieguny,dwie partie. Tyle tylko ,że metody i narzędzia jakie te partie stosują w walce politycznej, są na miarę XX/XXI wieku ,a nie epoki kamienia łupanego,bantustanu lub jakiejś republiki bananowej.
Pożyjemy ,zobaczymy .
Jestem dziwnie spokojna.
Może to potrwa ,ale.......
Przegrają ci którzy nienawidzą .Kardynał Stefan Wyszyński
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem