Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 27-09-2013, 13:05
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie Polska,PiS,Polityka,Aborcja


Dzisiaj toczy się zażarta dyskusja ( z resztą już trwająca wiele lat) w Sejmie na temat aborcji.Dziwne w tym jest to, że optuje i uparcie broni tego PiS, partia uważająca siebie za "prawdziwych Polaków". Myślę, i jak sądzę mam w tym rację, że nie są to Polacy gdyż w interesie Polski (i każdego Narodu) jest posiadanie zdrowego, sprawnego i wykształconego społeczeństwa które potrafi się rozwijać i obronić. Społeczeństwo kalek i inwalidów do tego nie jest zdolne.Co ciekawe takie same poglądy jak PiS prezentuje kościół katolicki i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że w tym kościele wiele jest "prawnych niejasności" a do niedawna rządzili w nim ludzie których pochodzenie-przynależność rasowa była niejasna,Wspomnę tu o kardynale Glempie którego pochodzenie podawano jako żydowskie? (można znaleźć takie informacje w internecie).Pamiętam wczesne czasy PRLu gdy nazwiska zmieniano prawie powszechnie i zmieniali je w większości ludzie których nazwiska ewidentnie zdradzały pochodzenie.Zastrzeżone były jedynie nazwiska historyczne jak Zamojski, Lubomirski itp.Inne z końcówkami np. "....ski"były dozwolone i zapewne stąd tyle czysto Polskich nazwisk w sejmie?
Co do kościoła to mimo, że jestem ateistą dziwią mnie jednak ataki na kościół.Kościół w naszej historii zawsze (nawet w czasach "komuny" czy PRLu) był częścią władzy czy to się komuś podobało czy nie ale tak było zawsze od czasu powstania Polski. Dopiero teraz te ataki pojawiają się w całym Świecie i co również dziwne kościół nie wyciąga z tego wniosków. Może teraz, gdy mamy nowego papieża który tych problemów nie lekceważy coś się zmieni i kościół się obroni.
Wracając do PiSu to muszę stwierdzić, że tą kampanią na rzecz zakazu ewidentnej aborcji płodów kalekich i upośledzonych, nie kieruje się względami humanitarnymi ale w sposób niedopuszczalny działa przeciwko Narodowi Polskiemu i Polsce pragnąc (na bazie religijnej i generalnej niewiedzy społecznej) doprowadzić Nasz Kraj do upadku tak aby mógł zostać zasiedlonym przez inne nacje. Jaki będzie w przyszłości scenariusz tego "zasiedlenia" można zobaczyć na przykładzie Palestyny.Dużo jeszcze mógłbym pisać na ten temat bo jest obszerny i który mógł by posłużyć do pisania prac naukowych ale sadzę, że w zarysie główne problemy poruszyłem.
Odpowiedź z Cytowaniem