Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57920  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:02
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie

Witam Was wszystkie a szczególnie nową koleżankę Sabinę...może zostanie u nas na dłużej???
Od wczoraj aż mnie nosi!!! Moja Mania jest w sanatorium i poszła na POKAZ.....i dała się wciągnąć .Kupiła jakiś detoksyzator organizmu+różne inne urządzenia do podłączania(lampa,na stawy ,na celulit......) w PROMOCYJNEJ CENIE!!!Prawie 4 tyś złotych na 40 rat!!!Tak ją zbajerowali że dała się namówić.Nawet podpisała że przeszła szkolenie z obsługi tegoż sprzętu w cenie 1270zł za kurs!!!Ale że kupiła to tylko 1zł23gr zapłaciła.
A sprzęt ....znalazłam prawie takie same urządzenia na Allegro ale oryginalne Szwjcarskie albo Niemieckie za cenę bez promocji 6 tysięcy.
A u Mani nigdzie nie ma producenta!A nazwy inne o literkę!
Dzwoniła do Pana sprzedawcy to jej powiedział że dokumenty już są w banku i w tym układzie nie bardzo już może się wycofać a będzie musiała za to szkolenie zapłacić 1270zł!!!
Ale oszuści!!!Mania prawie całą noc nie spała !Jeszcze zawału w tym sanatorium dostanie.Taka stara a taka d....!!!
Ale już postanowiła że to zostawia,spłaci ....spakowała do walizki żeby nie widzieć.Żal mi jej ale nic jej już nie poradzę!A co Wy o tym myślicie????
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem