Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 13-11-2013, 17:49
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie babski strój?

Cytat:
Napisał Hypatia
Ja protestuję !
Jedyny babski strój jaki na facecie dopuszczam to kuchenny fartuszek !
No,jestem gotowa na kompromis.
Sam fartuszek,bez spodni !
===
A czy tak naprawdę strój musi mieć płeć?
Wydaje mi się, że zamiast płci strój powinien być determinowany wygodą, miejscem i okolicznosciami. Przede wszystkim preferuję strój kompletny. Jak garnitur to krawat albo mucha lub koszula z wułożonym kołnierzykiem a la Słowacki. Nie dopuszczam koszuli bieliżnianej bez marynarki lub innego okrycia. Zadnych koszul bieliźnianych na wypust. Jak koszulka na spodnie to typu bluzka z krótkim rękawem ale o umiarkowanej długsoci odpowiednio wykończona dołem.
Nie toleruję niestety ja też albo nie znoszę pseudospodni z opuszczonym krokiem z wyjątkiem deskorolkowców bo to jest w stylu. Panie niestety wyglądają w czyms takim obscenicznie i zmuszają mężczyzn do odwracania głowy w drugą stronę. Jak spódniczka zarówno dla pań jak i dla panów to przy kosmatych nogach albo pończochy albo rajstopy lub leginsy. Przy braku owłosienia dopuszczam gołe nogi.
Jak spodnie to estetyczne, różnie z tym bywa szczególnie u starszych panów; czesto zaplamione, fuj powycierane i obrzydliwie eksponujące przerosty anatomiczne i mankameny zdrowia typu przepuklina. Zdecydowanie wolałbym widzieć panów, zwłaszcza starszych, w spódniczkach.
Odpowiedź z Cytowaniem