Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3295  
Nieprzeczytane 11-12-2013, 08:30
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
I o co ten cały szum?
W którym miejscu MarBasia napisała,że Rafael to jej przyjaciel?/jakoś nie zauważyłam/
Przecież napisała,że zdjęcia są przez niego wykonane.
Ludzie wy się opamiętajcie,bo czasami się zachowójecie jak "gówniarze".
Proszę mi poakzać choć jednego człowieka,który nie wykorzystuje,czegoś z netu./i pewno zawsze pyta o pozwolenie autora hahaha/
A zresztą o czym ja mówię,chcecie Marbasi dokopać i tyle.
Ja z wielką przyjemnością oglądałam i oglądć bedę wątki,blogi przez nią tworzone.
Przymusu czytania i oglądania nie ma,a jak ktoś lubi się bawić w dokopywanie to jest jego problem,jego wielki problem i może niech sobie zamówi wizytę u pewnego specjalisty,bo kolejki są dość długie.
Pozdrawiam Basiu cieplutko,czekam na dalsze relacje.
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisał Anielka
I o co ten cały szum?
W którym miejscu MarBasia napisała,że Rafael to jej przyjaciel?/jakoś nie zauważyłam/


Cytat:
Napisał Mar-Basia
Zdecydowanie nie pisze sie na zimowe eskapady w gorki z moim kumplem Rafaelem

Cyt:
Napisał Mar-Basia
Ha ha,zdecydowanie to “biale” nie dla mnie. Jeden z moich sasiadow, Rafael, ktory jest przewodnikiem gorskim i czlonkiem grupy wspinaczkowej, zrobil pare fotek w koncu listopada z jego wyprawy na szczyt Torrecilla w Sierra de las Nieves. Niecala godzina jazdy samochodem i jestesmy w bialych klimatach.

a tu w poscie nr.1315
Zapytanie do Rafaela i jego odpowiedz..
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...e66-12552.html

Nie prosciej , uczciwiej bylo by napsać : Fotki z netu..

I kto tu komu chce dokopac ? poprostu " nosil wilk razy kilka , poniesli i wilka"
Odpowiedź z Cytowaniem