Wątek: Miszmasz
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #914  
Nieprzeczytane 09-12-2014, 21:37
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Podobnie jak Alunia, kończę dyskusję o lekarzach,,,
mam swój rozum, swoje doświadczenia, własne poglądy na ten temat i nikt mi od nich nie odwiedzie,,,
wielu było sceptyków,,,niedowiarków w różnych dziedzinach/ i nie mam zamiaru włączać tutaj jakiejkolwiek religii,,bo nie o to tutaj chodzi,/, nie raz musiało zmienić swój pogląd i zastanowić się nad zjawiskami, które ich niezmiernie zadziwiły.

Ciało ludzkie, umysł, świadomość jest tak skomplikowana i pomimo wszystko jeszcze wciąż tajemnicza,że jeszcze chyba wiele czasu upłynie zanim ktokolwiek to naprawdę zrozumie.

Tak jak nie ma dwóch identycznych ludzi, tak i siła działająca w człowieku, powodująca stany emocjonalne, choroby, zdrowie dla każdej osoby ma inny kod.,,
,
Dlatego zawsze pokłonię się takiemu medykowi, który najpierw zobaczy człowieka, a dopiero dostosuje lub porówna z przypadkiem,

Miałam to szczęście w swoim życiu poznać 3 takich lekarzy medycyny konwencjonalnej w swojej młodości, którzy naprowadzili mnie na drogę zainteresownia medycyną niekonwencjonalną, która uratowała życie nie jednej osobie.
Kto chce niech wierzy,,,,inni, niech trwają przy swoich poglądach,,,,każdy ma prawo wyboru drogi swojego życia i kierowania nim w sposób jaki mu odpowiada.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem