Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32  
Nieprzeczytane 07-06-2015, 10:26
pajaczek pajaczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Wrocław
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał czerwonawyspa
Stoję przed dylematem, co wybrać wyciskarkę, czy popularną sokowirówkę do robienia soczków?
Macie może jakieś doświadczenia w tym kierunku? Jakie firmy polecacie?
Podobno wyciskarki powodują mniejszą stratę soków - wyciskają dokładniej - niestety jednocześnie są także droższe.

Jestem wielką miłośniczką soków z miąższem i oglądając modele wyciskarek trafiłam na wolnoobrotową kuvingsa, z pomocą której mogę popijać takie każdego dnia. Nie muszę być zdana na ofertę knajpek i tym podobnych. Sympatyczne jest w niej z pewnością to, że nie musimy zajmować się krojeniem owoców i usuwaniem gniazd nasiennych – znakomicie radzi sobie z takimi błahostkami np. w gruszce, dzięki czemu nie musimy tracić cennego czasu na bezsensowne czynności. Na dodatek to urządzenie jest zdolna wytworzyć gęstą pulpę owocową, dzięki czemu mogę sama komponować prawdziwe, naturalne sorbety, które robią furorę wśród mojej rodziny i przyjaciół. Jestem naprawdę urzeczona tą funkcją i często z niej korzystam! Już niedługo lato i dobrze, gdyż wreszcie znalazłam sposób na zdrowe orzeźwienie bez domieszki cukru oraz innych szkodliwych dla organizmu substancji, którymi zapełnione są masowo wyrabiane lody i sorbety. Wystarczy wycisnąć jędrny i zdrowy owoc, umieścić w zamrażarce i voila! W wyciskarce doceniłam także to, że wyroby kuvingsa są ogromnie estetyczne. Oczywistym jest że ta cecha dotyczy też mojej wyciskarki – jej wielka zaleta to właśnie wspaniały design Znaczące dla mnie jest także to, że mogę wyciskać sok z ziół! Taka świeżo wyciśnięta mięta rewelacyjnie orzeźwia, nie przypominając już o składnikach odżywczych, jakie taki sok zawiera. Koniec z chemią w butelkach! Nie jest mi żal nabytku. Uważam, że to były całkiem mądrze wydane pieniądze. Sprzęt znakomicie funkcjonuje - jak dotychczas nie "zastrajkował" ani razu.
Odpowiedź z Cytowaniem