Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 14-02-2016, 21:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Dziwisz się? bo ja nie.

Ale za to - proszę.

https://www.facebook.com/GeneralBryg...type=3&theater

Prezydent Rzeczpospolitej na kolanach przed ''Gryfem'' legendarnym dowódcą obrony Pałacyku Michla.

A co powiedział bohater AK o naszym prezydencie?


"Po pierwszym wywiadzie telewizyjnym Pana Prezydenta Andrzeja Dudy mogę potwierdzić jedno: jestem dumny, że On jest Prezydentem mojej Ojczyzny. Jestem także bardzo szczęśliwy, że miałem zaszczyt osobiście Go poznać.
Chcę Mu życzyć wiele szczęścia i pomyślności w Jego misji. Żyjemy w trudnych czasach, jest wielu trudnych i nie zawsze fair grających przeciwników.
Oby Dobry Bóg pobłogosławił Jego misji.
To są jednocześnie życzenia pomyślności dla Polski".


Lilu, jak wiesz, pare dni temu bylam na innej uroczystosci. Widzialam jak Prezydent Rzeczpospolitej trzymal w objeciu staruszke, b.wiezniarke KL Auschwitz-Birkenau, calujac jej zestarzala reke. Takiej rozczulajacej sceny dawno nie widzialam. On, najwazniejsza osoba w panstwie a ona, malenka, zgarbiona staruszka ledwo trzymajaca sie na nogach. Nie wspomne cieplych rozmow z nami b.wiezniami-dziecmi.
Jestem tak samo pod wrazeniem jak bohater AK, ze moglam poznac osobiscie Pana Prezydenta i zamienic pare slow. Zycze Mu wszystkiego najlepszego w Jego misji - trzymam kciuki aby Mu sie udalo i co najwazniejsze aby szedl do przodu, nie zrazal sie bo Polska Go potrzebuje.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem