Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 07-04-2016, 13:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 635
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Znowu watek jak bym to okresliła - potwornie simplex- ja zupalnie nie wiem o co Wam chodzi...
Chodzi o aborcję przy okazji zdziwienie że Lesbijka może być matką dokonywać aborcji i nie pytając nikogo o zdanie. Panie pytają bo wyobrażają sobie że lesbijka nie ma waginy i jajników jak może zajść w ciążę ,mam znajome lesbijki które mają dzieci , ja osobiście się temu nie dziwię.

Temat aborcji myślę że jest tematem zastępczym by nie dyskutowano o trybunale czy o ziemi rolników. Była okazja opozycja sprawdziła poglądy Pani Agaty Konhauser-Duda na sprawę aborcji , przecież jest kobietą. Kościół przedobrzył i samodzielnie myślące kobiety , wkurzył. Prawda jest taka nie wszyscy księża te bzdury wysmażone przez episkopat w niedzielę czytali.

Babcieela przepisy o aborcji według mnie są za bardzo restrykcyjne ale jeszcze świadomość społeczeństwa w Polsce nie dorosła do zmiany a u władzy jest dużo ortodoksyjnych chrześcijan . Szkoda czasu na jałowe dyskusje
Wielu seniorom miesza się aborcja z antykoncepcją i traktują środki antykoncepcyjne na równi z aborcją. W temacie też mamy gejów i lesbijki i Grodzką .Polskie fobie wszech polaków. Poplątanie z pomieszaniem mamy w tej Kaczolandi. A do tego część społeczeństwa nie wie nic o komórkach zapłodnieniu podziale komórkowym.Nie długo wprowadzą zakaz usuwania raka bo przecież to jest nie kontrolowany podział komórkowy.

Bogda dobrze zrobiła ,bo wiemy jak seniorzy którzy nie boją się brania udziału w ankietach reagują na problem aborcji.Za cztery lata wyniki takiej ankiety mogą być już inne bo mimo wszystko postęp następuje a starsze pokolenie odchodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem