Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9816  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 22:03
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Uśmiech

Dobry wieczór,,,,widzę, że miło spędzacie czas,,,,Marta już po nadmorskim wypoczynku,,,,taka zmiana klimatu zawsze dobrze robi i dodaje energii,,,,teraz będziesz Martusiu miała nową werwę dla wnuczków,,,

Krysiu,,,dobrze, że wszystko się udało,,,już po szpitalnym leczeniu,,,teraz życzę dużo siły i zdrowia,,,ale przy Twoim optymizmie mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy,,

Grażynko,,jak widzę silna wichura u Was przeszła,,,Wrocław jakoś na szczęście wszystkie nawałnice omijają, dopiero w piątek troszkę popadało,,,,ale burzy nie było,,,,sucho na działce i trzeba wszystko podlewać,,,
taka wyraźna zmiana klimatu,,,u nas jak na razie cały czas lato,,,gorąco i sucho,,

Małgosiu, podziwiam Cię, że tyle seriali oglądasz,,ja jakoś nie lubię niczego na kompie oglądać,,,ale i ostatnio TV nie oglądam,,wolę dobrą naukową prasę albo książki,,,,,
jeszcze na FB mam ulubione strony to czytam,,ale latem kochamy przyrodę i staram się być jak najwięcej blisko natury,

Dzisiaj od południa spędziliśmy dzień na spacerze po Wrocławiu,,,nie mogłam wyjść z podziwu, że w przeciągu pół roku, gdzie nie byłam w niektórych miejscach tak wiele się zmieniło,,,budują na potęgę,,,wszystkie tzw, dziury powojenne prawie zabudowane,,,nad Odrą utworzono przepiękny bulwar spacerowy, a Odrę zagospodarowano turystycznie gdzie porobiono przystanie, pływają przeróżne stateczki, łódki, kajaki,,,w niedługim czasie planują gondole takie jak w Wenecji,,,,przypomina to teraz bulwary paryskie,,,jest cudnie,,,

Masa turystów, różnych imprez, kiermaszy,,,,na ulicach występy,,,,prawdziwie kulturalny kurort,,,
mamy czym się poszczycić jako ESK...jak przeczytałam program imprez na plakatach słupowych,,,to nie wiadomo gdzie iść, żeby coś zobaczyć , bo tak duży i urozmaicony program,

nie wzięłam aparatu fot,,,czego pożałowałam jak zobaczyliśmy dzisiejsze imprezy na Odrze,
codziennie słychać i widać sztuczne ognie,,z różnych dzielnic W-wia,,,gdzie zawsze coś się dzieje,
nie ma czasu na nudę i spędzanie czasu w samotności, bo nawet o seniorach samotnych nie zapomniano i są imprezy integracyjne, o czym zawiadamiają nas zawsze w klubie seniora młodzi ludzie- organizując różne tematyczne spotkania,,,ostatnio np., zorganizowano wieczór wspomnień lat 60-70,,,jak wtedy wyglądał Wrocław,,,
dzisiaj zapraszano na statek na rejs z operetką,,,o 21-ej
/bilety dla seniorów po 20 zł/

No i widzicie, że nie mam czasu na kompa,- moja ukochana działka,,,spotkania w klubie i plenerze z seniorami,,,do tego jakieś spotkania domowe i tak szybko czas ucieka, że nie mam czasu o niczym pomyśleć,,a już tygodnia nie ma,

Pozdrawiam Was WSZYSTKIE gorąco,

Mirellko, Ulu,,,,

__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem