Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 20-08-2016, 12:32
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 886
Domyślnie

__________


Dzień dobry. Witam Danusię Anielkę i dziękuję za przesłane pozdrowienia, które też Wam odwzajemniam.
U mnie dzień jest pogodny i od rana pracowity. Mąż kupił Aronię trzeba było zrobić kilka słoiczków tzn. na razie zasypana jest cukrem, a jak puści sok to się ją zagotuje. W sypialni umyłam okno i przebrałam pościel. Mieszkanko posprzątałam, a teraz resztę dnia po obiedzie należy na odpoczynek. Może odwiedzą nas dzieci, ale z nimi to nic nie wiadomo. W jednej chwili zaplanują i już gdzieś po górach wędrują tylko MMS-y
z trasy przesyłają gdzie są. Niech zwiedzają i wędrują jak najwięcej dopóki sił im starczy bo na starsze lata to będą wędrować tylko w wyobraźni. My z mężem w młodości też dużo zwiedzaliśmy, a teraz oczami jestem w górach a duszą w dolinie bo wędrówki po górach już nie dla nas. Zdrowia zabrakło. Chyba, że jeszcze wyciągiem na górę podjechać, żeby podziwiać Panoramę gór. Będę kończyć bo zaraz obiadek podaję i od czasu do czasu przeglądam sobie internet. Pozdrawiam Was wszystkich, nieobecnym przesyłam miłe pozdrowienia. Przyjemnej, pogodnej soboty Wam wszystkim życzę.