Wyświetl Pojedyńczy Post
  #48  
Nieprzeczytane 20-08-2016, 23:04
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 888
Domyślnie



Dziękujmy Danusi za pozdrowienia od Miry - dziewiątki. Wróci do domu wypoczęta i to jest najważniejsze. Zosiu Ty też dużo podróżujesz i zwiedzasz i tak trzymaj, ważne, że zdrowie Ci dopisuje widać na zdjęciach pełną życia kobietkę i tak trzymaj. Podziwiam Irenkę - Ty jesteś ciągle zapracowana. Nie przejmuj się przekornymi ludźmi, którzy próbują Ci utrudniać bo podłość ludzka nie zna granic, widać, że i tak sobie z tym wszystkim radzisz...Współczuję głupocie ludzkiej. Bardzo ładny obrazek wkleiłaś, chodzi mi o tą rzeźbioną sowę w pniu. Pozwól, że sobie ten obrazek skopiowałam na swój wątek bo bardzo mi się podoba. Aniela cieszę się, że się odezwałaś, myślę, że zdrowie powolutku będziesz odzyskiwać i że nie będzie konieczna operacja tego Ci z całego serca życzę. Skoro nie pijesz kawki to zaglądaj do nas na zieloną herbatkę to się wspólnie napijemy. Ciekawe jak Kalina się czuje dawno jej nie było.
Ninka też przeżywa śmierć siostry. Jakie to nasze życie kruche. Pozdrawiam Was miłe Panie , śpijcie słodko i o samych przyjemnych rzeczach śnijcie. Dobrze przespanej nocy . Dobranoc.