Wyświetl Pojedyńczy Post
  #43  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 874
Domyślnie

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA.

DZIEŃ DOBRY. Witam wszystkich serdecznie. U mnie padał śnieg , ale zaraz znikał przy temp +3°C. Znowu dzień zmienił się w nieprzyjemną szarugę. Frezja ♥ - budziła nas z pianiem koguta i zaprasza do śniadanka. Tak można co dzień. Dzięki za poradę jeśli chodzi o sen. Wszystkie metody wypróbowane.
oma ♥ - zrobiła kawkę i zaprasza na pyszną sałatkę. Poczęstowałam się dziękuję za bardzo smaczniutkie danie.
Kasandra ♥ - złapałaś wirusa grypy tak samo jak ja. Walczmy z nim nie ma innej rady.
Barteczek ♥ - Dobra dusza każdemu udzieli dobrych rad. Ja na bezsenność cierpię już od lat . Lekarze przepisują mi leki na sen , których nigdy nie brałam. Wcześniej kilka lat temu miałam lek- Polsen, ale wzięłam tylko dwie tabletki i odstawiłam bo w dzień chodziłam kołowata. Teraz lekarz Kardiolog jak zgłosiłam , że nie śpię to z miejsca przepisał mi lek i twierdził , że muszę chociaż co 2-gi dzień brać 1/2.tabl. Powiedział , że moje serce po tak ciężkiej operacji wymaga dużo wypoczynku i snu . Wzbraniałam się od brania tego leku to powiedział mi , że nawet nie ma mowy, że muszę brać. Powiem tak: wczoraj wzięłam 1/2 tabl.o godz.23-ciej, a usnęłam dopiero po 2-giej.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie miłego popołudnia życzę.


♥ == 17.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 866
Odpowiedź z Cytowaniem