Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:52
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 874
Domyślnie



oma ♥ - chcę Ci bardzo serdecznie podziękować za podany link jesteś kochana.
Poradziłam sobie i też znalazłam ten link na Facebooku u Ninki. Ninka jest cudowna.
Honorka ♥ - w marcu będzie dwa lata jak ja miałam operację serca zastawki aortalnej. Mam wszczepioną protezę zastawki, moja zastawka jest usunięta i kardiolog zleca mi te badania. Mam jeszcze chorą zastawkę mitralną i jak będzie konieczność to muszę się też poddać operacji. Teraz ją Kardiolog obserwuje poprzez USG co 1/2 roku. Biorę leki na rozrzedzenie krwi, ale o tym decyduje Kardiolog. Słyszałam o tym leku co mi piszesz, ale to musi decydować lekarz. Mój mąż też ma wszczepiony Kardiowerter, jest pacjentem Śląskiej Kliniki Chorób Serca w Zabrzu i co jakiś czas jest wzywany na specjalistyczne badania pod kątem do przeszczepu serca. Takie wyjazdy nas drogo kosztują. Kardiowerter i jego parametry sprawdza we Wrocławiu na umówiony termin. Badania INR robi raz w miesiącu, zleca mu Kardiolog ma całoroczne skierowanie, które odnawia.
Sama wiesz jak to wygląda skoro Twój mąż jak sama piszesz też ma Kardiowerter. / Nie zanudzam dość o chorobach/ - Akysz, akysz!!! z kłopotami/.
Kalina ♥ - piszesz, że też się rozchorowałaś bardzo Ci współczuję. Trzymaj się dzielnie . Dobrze , że już nie masz bólu po tym leku. Trzymam za Ciebie kciuki. Nie martw się będzie dobrze, choroby nas atakują.
alodia ♥ - Jak surfowałam po Facebook to natknęłam się na Twoje zdjęcie z okładką jak gryziesz Arbuza. Super zdjęcie - rewelacja , bardzo ładnie wyglądasz. Świetny pomysł takich zdjęć z okładką. Super , podoba mi się. Zawsze masz świetne pomysły. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Dobrze przespanej nocy Wam życzę. D O B R A N O C.




♥ == 22.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 930
Odpowiedź z Cytowaniem