Wyświetl Pojedyńczy Post
  #101981  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 17:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Amelia sprzeciwiała się różnicowaniu, więc raczej nie o taką prawdę jej chodziło
.
To akurat sama może Ci dojaśnić.
Cytat:
A u Ciebie jakoweś jaźniowe rozdwojenie dostrzegam w kwestii tej zbiorowej odpowiedzialności.
Fracie! To może uściślijmy rzecz w tym departamencie przyrody i wspomnijmy okoliczności. Przeszli ubecy weryfikację? - przeszli. Odpady niezweryfikowane odpadły?
A zweryfikowane przeszły przez sito i trwają do dziś w różnych układach i za różnych władców? I na dodatek nikt im nie udowodnił że po 89-tym jakies wygibasy przeciw państwu wyczyniali? i jeszcze jakies operacje na emeryturach zdaje się im robiono wcześniej. To skoro w państwie świństw i przekrętów nie robili służąc we wojsku czy organach to uważam, że tylko szuje drobne skaczą im dziś do gardeł. Bo albo trzeba było ich za pierwszego PiSu pod komenda KACZYŃSKIEGO i MACIEREWICZA i OLSZEWSKEIGO wywalić do spodu na ZBITY PYSK łącznie z typami typu Jasiński, Piotrowicz, Czabański i różne takie złogi plus ci wszyscy wojskowi i policjanci co przeszli weryfikacje i państwo wysłało ich na wojny i szkolenia albo - podobno zdolny i zasłużony w służbie - był jakimś dowódca patrolu WSW za wczesnej młodości.


Cytat:
A do tego chciałbyś emerytury obcinać tym, co kapowali na siebie nawzajem.
Bystry chłopak jesteś, ale chyba bystrość chyba letko rdzewieje.
Ja nie napisałem, że chciałbym komuś cokolwiek obcinać ale że im nie obcięto a stanowili sól ziemi i podkład systemu albo inaczej padlinę którą żywiła się reszta.

Cytat:
Przecież nadal to robią, więc tylko Morawieckiemu tego pomysłu nie podsuwaj, bo on z bazy danych Urzędu Skarbowego skorzysta i część narodu emeryckiego z torbami puścisz.

Chcesz nam powiedzieć, że PRAWDZIWE Polcy i Polacy mają to w genach?
Dlatego mówię, że Cyryl może być zmienną, ale nie METODY...
Za reżymu firmę gdzie pracowałem nawiedziła kolejna w krótkim czasie kontrola z PG.
Pytam czemu? Bo dopiero co byli.
odpowiedź brzmiała:
Bo u naczelnika liczba donosów przekroczyła założony poziom na stercie
Odpowiedź z Cytowaniem