Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11353  
Nieprzeczytane 03-07-2018, 09:05
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał caryca1
Nareszcie będę mogła się wyspać. Jutro rano nie muszę wcześnie wstawać. Przez cały rok szkolny wstawałam o 5:45 żeby "wyszykować" wnuka do szkoły. Rozpoczynał szkołę- na przemian raz rano trening i potem lekcje i następnego dnia odwrotnie. A że szkołę miał na drugim końcu miasta to wychodził z domu o 6:20. Babcia pilnowała, żeby zjadł śniadanie i zabrał jedzenie ze sobą, bo wracał dopiero o 17:00.
Jeszcze przed końcem roku szkolnego, gdy już oceny były wystawione, wnuk załatwił sobie pracę 30 km. od naszego miasta. I zaczęło się wstawanie o 4:10.
Dziś skończyła mu się umowa i od jutra ŚPIMY do woli.
Musiałam przypilnować wnuka bo córka wychodzi do pracy o 5:10. A to młody sportowiec i musi się odpowiednio żywić.
No i widzicie jak bardzo potrzebne są babcie!
Ale lepiej być potrzebnym i pomagać niż spędzać życie samotnie, w czterech ścianach.

nooo jak się mieszka z dziećmi to z wyspaniem może być kłopot.
Sowa jestem
Poranki widuję rzadko i z konieczności
Mam swoje życie lecz jako babcia jestem w koniecznych przypadkach pomocna i doceniana przez dzieci i wnuczki...ostatnio młodsza wnuczka 7lat powiedziała, że jestem najlepszą babcią na świecie )))))
Po prostu wszyscy, pomagamy sobie wzajemnie we wszystkich sprawach.
Mieszkam sama lecz samotna nie jestem
Mam swoje towarzystwo od lat i nie tylko w moim mieście,lubię moje cztery ściany z ogródkiem
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 03-07-2018 o 09:11.
Odpowiedź z Cytowaniem