Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8569  
Nieprzeczytane 26-01-2019, 10:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 635
Domyślnie

Wieści z krainy absurdu Katolandu :
Absurdalny program technikum rolniczego. 20h jazdy traktorem, 180h religii Wieści 24
Książki o dyktaturze gender i wypędzaniu demonów. Takie wydawnictwa Gowin uznał za naukowe .


Na pewno wielu zaskoczy że na tym wątku znalazły się : wydarzenia w kościele rzymskokatolickim https://www.youtube.com/watch?v=PkvCwgfj5xQ Nieraz zastanawiałem się dlaczego wielu z was tak bardzo krytykuje Papieża Franciszka za którym ja osobiście nie przepadam bo według mnie mało robi .Ale po wysłuchaniu Ja katolik stwierdziłem że zmiany kosmetyczne w skansenie katolicyzmu polskiego widziane są przez wyznawców tej religii w Polsce jak rewolucja.

Interpretacja przeprowadzonego sondażu listu do biskupów ,125 tys katolików to "gigantyczna masa katolików " , tych co w tym sondażu uczestniczyli wskazuje że nie tylko z wiedzą religijną ale i z podstawowym liczeniem katolicy mają kłopot.Jeżeli jest nas 38 434 i z tego 90% to katolicy jak twierdzi KAI to ok. 35 milionów to katolicy .Weźmy tylko grupę mieszkańców : emerytów i rencistów 9 mil. ,pracujących 16 mil. otrzymamy 25 mil. stąd ci co wzięli udział w tej gigantycznej akcji to 0,5 % wszystkich katolików. By pisać do biskupa to trzeba mieć dużą odwagę gdzie my żyjemy.A szczyty absurdu jest tłumaczenie wypowiedzi ks.prof.Stańca " modlę się o dobrą śmierć dla Papieża ". Winne są media lewicowe które nie potrafią tego zinterpretować .Teraz modlenie się za dobrą śmierć waszych bliskich jest wskazane , byście się tak modlili. i wasz Bóg was wysłuchał . cdn.
Odpowiedź z Cytowaniem