Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2673  
Nieprzeczytane 27-08-2019, 14:27
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał Srebrzysta
Paullina Simons - 4.Bellagrand <--- czyta Dominika Ostałowska

Saga o sile miłości, prawdziwości uczuć i poplątaniu ludzkiej natury.

Harry i Gina pragną się, kochają i nienawidzą. Połączył ich przypadek, a potem szalona, bezgraniczna miłość. Lecz czy na pewno dane będzie im być razem?

Gina, imigrantka z Włoch, pragnie za wszelką cenę założyć rodzinę. Ustawiony życiowo Harry ma inne priorytety. Pochodzący z zamożnej rodziny chce zmieniać i zbawiać świat. Jest idealistą i działaczem politycznym. Obydwoje niezależni, pewni swojego, łamią sobie serca, by w końcu stanąć w obliczu ostatecznego wyboru, który na zawsze przypieczętuje ich los.

Czy w uroczej posiadłości, tajemniczej rezydencji o nazwie Bellagrand, znajdą wreszcie dla siebie spokojne miejsce? Jaki scenariusz przewidział dla nich los?


Srebrzysta

Chwilowo powróciłam do audiobooków..... zepsuł mi się czytnik, będę chyba musiała kupić nowy. Ale ponieważ nie mogę żyć bez książek więc znów słucham i jak zawsze od Ciebie. Niestety nie otwierają mi się Twoje audiobooki....dostaję wiadomość, że nieprawidłowe hasło. Jestem niepocieszona. Ostatnio słucham pięknej opowieści opowiadanej przez 10 letniego chłopca - "Życie przed sobą" Autorem jest Emile Azar.... ale prawdziwym Romain Gary. Jeśli pamiętacie to ten który napisał- "Obietnicę Poranka"
Nie przypominam sobie skąd mam ten audiobook, być może kiedyś od Ciebie. Czytałam w postaci papierowej z dwa razy. Ale audiobook jest tak czytany jakby naprawdę opowiadał chłopiec. bez porównania lepszy.


Na Belleville`u, w kolorowej dzielnicy Paryża, gdzie trudno spotkać autochtonicznych Francuzów, na szóstym pietrze bez windy mieszka Momo, dziecko ulicy. Wychowuje go pani Roza, stara Żydówka cudem uratowana z Auschwitz. Jest brzydka, łysa i schorowana, dawniej radziła sobie jako uliczna prostytutka, obecnie prowadzi nielegalną ochronkę dla dzieci. Na pocieszenie trzyma pod łóżkiem portret pana Hitlera. Pewnego dnia Momo zamierza pojechać do cudnej Nicei, którą zna tylko z opowieści, i napisać Nędzników jak pan Wiktor Hugo, wszak po to właśnie ma całe życie przed sobą. Tymczasem jednak musi zająć się schorowaną panią Rozą, a z nią jest coraz gorzej....
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem