Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42966  
Nieprzeczytane 27-05-2020, 08:02
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Dobrego Dnia wszystkim ..Helenka wychodzi do pracy ..ach..nie wyobrażam sobie teraz powrotu ...poczułam się tak wolna na emeryturze ,że wszelkie propozycje odrzucam ..bo tak naprawdę po co mi dodatkowe obowiązki i nawet niezła kasa ?..teraz jak jest nas dwoje ?..tego co mam nie wydaję.
Za chwilę jadę na latyfundia zlikwidować busz co urósł pod agrowłókniną..wystarczyło parę dni ..
Zabawię się też w odnowienie doniczek na balkon (farbą w sprayu)..posłucham ptaków w lasku za ogrodzeniem ,dokarmię kota co mieszka chyba w stodole..wypiję kawę pod jabłonką .To mój spokojny bezstresowy dzień..gdy wokoło znormalnieje zrobię wypad na zachodni kraniec kraju ,odwiedzę syna .znajomych może jakiś tydzień nad wodą?..To mój apetyt na życie bez pośpiechu i stresu..bo teraz NIC nie MUSZĘ ale wszystko MOGĘ
Dopiero teraz wiem ,że tak naprawdę całe życie spędzałam wśród ludzi w pędzie ,szumie ,pośpiechu ale nigdy tego nie lubiłam ..po powrocie do domu wyłączałam nawet radio a na wakacje szukałam miejsc z dala od zatłoczonych szlaków...Teraz wiem dlaczego
No to do boju z chwaściskami kobieto!!!
Odpowiedź z Cytowaniem