Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8910  
Nieprzeczytane 26-02-2021, 23:56
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 886
Domyślnie

Zosiu z tego co nam pokazywałaś na zdjęciach to na swojej posesji przed domem masz utwardzone ścieżki do cięższych prac w ogródku, masz młodszych domowników , ale kalosze się przydadzą jak będziesz musiała wyjść po deszczu po sałatę czy ogórki. Byłaś nie dawno u Kardiologa. Jaki wyszedł Ci wynik z badania INR. Bierzesz jeszcze Acenokumarol na krzepliwość krwi ?, dlatego pytam bo ostatnio były trudności go dostać w Aptekach. Kardiolog już dawno mi go wycofał w zastępstwie biorę teraz Acard lub Polocard. Zosiu u mnie też świeciło słońce było pięknie , a za godzinę bardzo mocno się zachmurzyło , ale obyło się bez opadów. Dużo zdrówka Ci życzę.

Jarosław co Ty znowu Klinikę odwiedzasz tym razem w Katowicach.
Cytat:
Napisał Jarosław;- Dzisiaj działałem osiem godzin w troszkę większym domku, w klinice okulistycznej w Katowicach. Horror ale dopiąłem swego. Na starość wszystkie elementy się zużywają a nie wszystko można wymienić i nie wszystko naprawić.
Jarek co Ty jeszcze chcesz sobie jakiś element naprawić? .
Ja sobie zbagatelizowałam , a miałam iść na operację zaćmy , a potem zaczęły się kłopoty zdrowotne z mężem, Szpital męża, operacje i już tylko się na nim skupiałam , gdzie tam mi było pomyśleć o sobie a swoje zdrowie jak zwykle zaniedbuję bo ciągle coś innego wypada w tym samym czasie . Może i ja zdążę sobie jeszcze jakiś element poprawić... Przydało by się... Coraz trudniej mi się za wszystko zabrać. W tych trudnych czasach jestem jakaś niezorganizowana
i wszystko odkładam na potem.
Jurka podziwiam bo ostatnio w krótkim czasie zadbał o swoje zdrowie , dopilnował spraw i jest już po operacji . Teraz już za nim chociażby te zmartwienia.
W naszym wieku to już musimy swoje zdrowie naprawiać.
Dobrej nocy Wam życzę . Dobranoc.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.