Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1552  
Nieprzeczytane 06-05-2021, 22:29
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 872
Domyślnie

__________
Witam Was w towarzystwie czwartko-ludków, którzy o Irence pamiętają i życzenia Imieninowe Ci dzisiaj składają.
Miło mi przywitać Lilę za pozdrowienia dziękuję .
Cytat:
Pisze lila;- Jestem antytalent zdjęciowy, ale spróbuję kiedyś.
Na ogół robię zdjęcia telefonem i przesyłam bezpośrednio na TT, szczególnie ze spacerów po skałkach jurajskich, tutaj to trochę skomplikowane, bo chyba przez hosting trzeba? Na początku istnienia forum to jakoś przez spinacza szło.
Lila ♥- najprościej jest wysłać zdjęcie dodając do swojej Galerii w górnym pasku na Seniorze w swoim Profilu tak podpowiedziałam Bogusi i widzę , że z tego korzysta . Prosty sposób i niezawodny bo te wszystkie darmowe Hostingi zawodzą są dobre do pewnego czasu bo maja ograniczony limit zdjęć , albo przestają działać.
Ja bardzo dużo zdjęć utraciłam bezpowrotnie bo Hosting przestał działać.
Lila ♥-, obrazki można dodawać pobierając z internetu bez pomocy Hostingów , kopiując liniki obrazków kończących się skrótami na końcu linka;- Poprawne rozszerzenia plików: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd txt zip
Zosiu ♥- ten Hosting z którego obecnie korzystasz https://pl.imgbb.com Ma tylko Limit 32 MB. Bezpośrednie linki do obrazów, BBCode oraz miniaturki HTML.
Hosting też ma ograniczony limit jak go przekroczysz też nie będzie działać .
Galeria na Seniorze nigdy nie zawodzi i ma trzy wymiary zdjęć . mały, średni i duży. Bogusia może potwierdzić , że jej się dobrze wgrywa zdjęcia z Galerii Seniora.
Bogusiu ♥- masz wspaniale zaprojektowane i własnoręcznie wykonane ozdoby, Krasnale , grzyby klomby i donice itp. Podziwiam Twój projekt i gratuluję.
Cytat:
Cytat:
Pisze Irenka;- dostałam info o rewaloryzacji emerytury onaż od 1 marca, info dopiero dzisiaj

Irenko ♥- Ja i mój mąż dwa dni temu też dostaliśmy tak , że chyba wszystkim dopiero wysyłają.
Jarek ♥- nie wyobrażam sobie spotkania z Wilkiem.
Tak sobie nieraz pomyślałam o Bogusi jak chodzi do lasu , a u niej to dopiero są nie kończace się lasy.
Jarku ♥- , masz teraz dużo czasu do medytacji i duży obiekt do spacerowania, ławeczki , gdzie możesz sobie przysiąść wśród drzew Brzozowych można pozazdrościć tylko tej ciszy. Mówią , że Brzozy przekazują pozytywną energię , szczególnie jak się je obejmuje, moja córka miała Brzozy i często je obejmowałyśmy, ale musieli je ściąć bo bardzo śmieciła sąsiadowi jak opadały liście.
Do siedzenia na ławeczki warto sobie kupić taką matę. Ja kupiłam i jak wychodzimy na spacer to zabieram ze sobą i bezpiecznie mogę na niej przysiąść na ławkę nie martwiąc się , że mokra , zimna czy kamienna o każdej porze roku nawet w zimie. Prześlę Ci link i na pewno Ci się taka mata przyda nawet nad stawami. Polecam.
https://www.wish.com/product/594a057...cB&share= web
Jarek ♥- wypoczywaj , spaceruj , medytuj wśród Brzóz.

______________
Coś mi przerywało pisanie nie mogłam przesłać , i musiałam dwa linki wykasować bo było masło , maślane.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , miłego wieczoru i dobrze
przespanej nocy.



Data 06.05.-2021r. godz. 22:30 Strona 483. # 9658.
Maj - 2021r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem