Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12146  
Nieprzeczytane 14-08-2022, 08:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 937
Domyślnie

Hej! hej! w niedzielny poranek! Znowu zapowiada się piękny, ciepły dzień. Ciepły - to za mało, teraz jest przyjemnie, ale wkrótce zrobi się gorąco, a to jest uciążliwe.
Wczoraj zabrałam kota na cały dzień na działkę. Z początku buszował po innych działkach i kukurydzy za płotem, a w południe padł na cementowym schodku w cieniu i nawet ogonem nie ruszał. Dzisiaj zostaniemy w domu, może wieczorkiem mały rowerek?
Elizko, jeśli masz zawroty głowy, to faktycznie trzeba bardzo ostrożnie, najlepiej po łące i lesie. Mnie na razie trochę bolą kolana, ale kupiłam dużą tubę woltarenu i może pomoże.
Helenko, jesteś przebojowa - pod namiot z kocem w sierpniu! Też dawno, bardzo dawno nie spałam w namiocie, pewnie ze 40 lat i już nie będę. Od kiedy mam rudzielca, a więc prawie od 3 lat, wszystkie noce spędzam w domu. Kot łazi całym światem, a ja, jak wierna żona, czekam i nasłuchuję, czy przypadkiem nie wraca posilić się.
Danciu, Marto, Stefanie
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem