Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12352  
Nieprzeczytane 31-10-2022, 19:07
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 264
Domyślnie

Witajcie wieczorem . Po tej zmianie czasu wieczory długaśne okropnie i nie wiem kiedy przestawię się . Zawsze tak mam .
Krysiu , aż żal mi Twojej działeczki ale niestety , czasem tak być musi .
Janku, dobrze , że z Twoją żoną jest lepiej ale martwię
się o Ciebie , wiesz ? Sama też mam takie huśtawki nastrojów ale to moja taka ,,zła" pora roku , co roku tak mam aż do porządnej wiosny .
Bess, cieszę się , że zagościłaś i chciałabym widywać Ciebie częściej , wiesz ? Tak , to czas wspominania tych , którzy odeszli ale masz rację - człowiek potrzebuje drugiego człowieka , w końcu jesteśmy ,,zwierzętami " stadnymi .
Tak w ogóle to muszę znaleźć jakąś fundację czy stowarzyszenie , które pomaga osobom chorym na SLA .
Okazało się , że moja serdeczna koleżanka choruje na to , zanim co to zanikają jej mięśnie u nóg , prawie nie chodzi , używa balkonika itd... . Ponad dwa lata temu jej mąż zmarł na nowotwór a teraz ta straszna choroba dotknęła ją . Dziewczyna ma dopiero 61 lat , potrzebna jej rehabilitacja bardzo porządna , może jest jakieś leczenie nawet za granicą ? Jeśli ktokolwiek z Was coś wiedziałby to proszę o info . Czytałam o tej chorobie i wiem , że jest straszna .
Pozdrawiam wszystkich zaglądających i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocki , ściskam mocniuchno .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem